#jsemlaskavec 2017

Nadace Karla Janečka uspořádala v pondělí 13. listopadu 2017 celostátní happening #jsemlaskavec. Do akce se zapojilo 400 subjektů z celé České republiky – základní školy, dětské domovy nebo volnočasové spolky. 

slider s videem

Přihlášené týmy

Laskavost Tým Název organizace / školy Město
1 Dobrodinci z Rosic Základní škola a mateřská škola Klas s.r.o. Rosice nad Labem
2 Družinka Základní škola a Mateřská škola, Lanškroun, Dolní Třešňovec Lanškroun
3 Zvonkaři Základní škola Tuchlovice - 3.A Tuchlovice
4 Páťáci Základní škola Tuchlovice - 5.B Tuchlovice
5 Pohádkáři Základní škola Tuchlovice - 5.A Tuchlovice
6 Zvonkaři Základní škola Tuchlovice - 3.A Tuchlovice
7 Ďáblové Základní škola Tuchlovice - 4. Tuchlovice
8 Smarťáci Základní škola SMART Roudnice nad Labem
9 Bukvice ZŠ Bukovice BUKOVICE
10 Teamwork Základní škola T. G. Masaryka Blatná Blatná
11 Lucka a Róza Zš na výsluní Brandys nad Labem
12 Talismánek ZŠ Tyršova 4, Vyškov Vyškov
13 dětský strakonický parlament ZŠ Povážská Strakonice Strakonice
14 Deváťáci ZŠ a MŠ Stráž nad Nisou Stráž nad Nisou
15 Malí výtvarníci Základní škola Antonína Sochora Teplice
16 třída II.C ZŠ TGM Česká Kamenice Česká Kamenice
17 SEDUM HOLEK ZŠ Na Výsluní Brandýs nad Labem
18 9. A ZŠ a MŠ Křižanov Křižanov
19 Dvojky Dětský domov Uherský Ostroh Uherský Ostroh
20 Veverky Skauti - Místek Frýdek-Místek
21 Motylci Zš-Ns namesti svobody 2 Praha 6
22 Rynoltičáci Základní škola a Mateřská škola Rynoltice Rynoltice
23 VIII. A ZŠ Žižkov Kutná Hora
24 Bzenčánci Bzenecký klubík spolek Bzenec
25 Podnikavci 2. ScioŠkola Praha Praha 9
26 Osmáci ZŠ náměstí Svobody Praha 6-Bubeneč
27 Devítka ZŠ Kamenická 1145 Děčín
28 čtvtáčci ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla Praha 18
29 5.C ZŠ Brána jazyků Uhelný trh Praha 1
30 Žákovská samospráva ZŠ Tišnov, 28.října Tišnov
31 Třída 9. B ZŠ a MŠ nám. Svobody 2 Praha
32 2.D ZŠ Na Výsluní Brandýs nad Labem
33 2.C ZŠ Na Výsluní Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem
34 1.B Zš Lesní Liberec
35 6.A ZŠ Kunratice Praha 4 - Kunratice
36 5. A Motýlci Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2 Praha 6
37 Lásky ZŠ, MŠ a PŠ Kolín, Kutnohorská 179, Kolín 2, 28002 Kolín
38 4.A ZŠ Antonína Sochora Duchcov
39 Super třída ZŠ Pelhřimov, Komenského 1326 Pelhřimov
40 Návštěvníci ze 7.A ZŠ Kneslova 28, Brno Brno
41 6. B ZŠ a MŠ Praha 6, náměstí Svobody 2 Praha 6
42 VII. B FZŠ Olomouc, Hálkova 4 Olomouc
43 Šesťáci A+C ZŠ Mohelnice, Mlýnská 1 Mohelnice
44 LASKAVCI s.r.o. LITOMĚŘICE DĚTSKÝ DOMOV, ČELAKOVSKÉHO 8, 41201 LITOMĚŘICE LITOMĚŘICE
45 Tyršovka Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 Nymburk
46 deváťáci ZŠ a MŠ Byšice, okres Mělník Byšice
47 Parťáci ZŠ Karla Čapka Praha 10
48 Bělásci ZŠ Bílá Praha
49 5.třída ZŠ Horní Lideč Horní Lideč
50 #laskavostnici #laskavostjenaprvnimmiste Břeclav
51 Edeňáčci Základní škola Eden Praha 10 Vršovice
52 Emušáci 2.C ZŠ a MŠ Petřiny-jih Praha
53 1.A Základní škola a Mateřská škola Zvole, okres Praha - západ Zvole
54 2.A Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 Sokolov
55 6.B Mš a Zš náměstí Svobody 2 Praha 6
56 1.A Zš Lesni Liberec
57 5.třída ZŠ Horní Lideč Horní Lideč
58 Medvídci Základní Škola Anežky České Ústí nad Labem
59 Zš Bečov Zš Bečov Bečov u Mostu
60 Osmáci ZŠ Neštěmická Ústí nad Labem
61 Deváťáci ZŠ Kobyly Pěnčín u Liberce
62 8.B ZŠ a MŠ Školská, Karviná Karviná
63 Kecky ZŠ příbram VII, 28.října 1, 26101 Příbram
64 Vranovičtí laskavci Lesní školka Vranovice, z.s. Vranovice
65 Motýlci, Berušky Mateřská škola Kojetice Kojetice
66 Mandala Atelier HanT Hranice
67 5.C ZŠ, Příbram VII, 28.října 1 Příbram
68 Krtečkové 1.základní škola Plzeň, příspěvková organizace Plzeň
69 Ecoteam Masarykova ZŠ Návsí Návsí
70 Žákovský parlament ZŠ Dobronín Dobronín
71 VII. A Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín
72 Žákovský parlament Základní a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace Pozořice
73 7.B ZŠ 5.května Rožnov pod Radhoštěm
74 Avengers Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina Volyně Volyně
75 Borci z 6.A ZŠ Terezín Terezín
76 6.B ZŠ Eden Praha
77 Žáci Základní školy speciální Mateřská škola, základní škola a dětský domov Ivančice, příspěvková organizace Ivančice
78 Andílci 8.A ZŠ a MŠ Jiráskovo náměstí 1166 Hradec Králové
79 6. BÉÉÉ ZŠ Kunratice Praha - Kunratice
80 rozdavači Část třídy 5.B Brandýs nad Labem
81 Sluníčka Přípravná třída ZŠ Jižní Praha
82 dobráci ZŠ CH. Masarykové Praha 5
83 Žákovský parlament Základní škola Rokycany
84 8. A ZŠ Lesní Liberec
85 šesťáci Základní škola, Praha 2, Botičská 8 Praha 2
86 FZŠ Brdičkova Páťáci Praha 13
87 Páťáci a šesťáci ze Žižkova ZŠ Žižkov Kutná Hora
88 Nejmladší Žižkováci ZŠ Žižkov Kutná Hora
89 Nejstarší Žižkováci Základní škola Žižkov Kutná Hora
90 6.C Základní škola Eden Praha
91 9.B ZŠ Žákovská 1/1006 Havířov Havířov
92 3. A ZŠ a MŠ náměstí Svobody 2, Praha 6 Praha 6
93 9.A a spol. ZŠ Liberec, U Soudu Liberec
94 8.A a spol. ZŠ Liberec, U Soudu Liberec
95 Školní parlament Masařky ŽŠ Masarova 11 Brno
96 8. A Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
97 Cleaners ZŠ Heyrovského 32, Brno-Bystrc Brno
98 BABY Boom skauti se Starého Lískovce Brno
99 Žádný sem sama za sebe Zadny Dobris
100 6. oddíl Medura Junák, Český skaut, z.s. Moravská Třebová
101 Masaryčka to je fairtradová špička! Masarykova základní škola Litoměřice
102 Ekotým ZŠ J. V. Sládka Zbiroh Zbiroh
103 třídy 5.A a 5.B ZŠ J. V. Sládka Zbiroh Zbiroh
104 Laskavci z Milovic Základní škola T.G. Masaryka Milovice Milovice
105 5. A ZŠ Lesní Liberec
106 Kemp 3.A ZŠ T.G. MASARYKA MILOVICE, okr. Nymburk Milovice
107 Laskavci ZŠ T.G.Masaryka Milovice Milovice
108 6. B ZŠ Znojmo, ul. Mládeže 3 Znojmo
109 Klíčáci ZŠ a MŠ Klíč Česká Lípa
110 Průzkumníci 3. ScioŠkola Praha - základní škola, s. r. o. Praha 6
111 ZUŠka tým Základní umělecká škola, Frenštát p. R. Frenštát pod Radhoštěm
112 5. B - Broučci Základní a Mateřská škola, nám. Svobody 2, 160 00 Praha 6 Praha 6
113 Holky! Základní škola Tuchlovice 7b Tuchlovice
114 Kočičí srdcaři Základní škola Tuchlovice 7a Tuchlovice
115 6.B Šílenci Základní škola Tuchlovice - 6.B Tuchlovice
116 Sovicky ZS a MS Klic s.r.o., Klasterni 2490, Ceska Lipa 47001 Ceska Lipa
117 Tlapičky ZŠ Neštěmická, Ústí nad Labem Ústí nad Labem
118 Námořníci OpenGate základní škola Babice u Říčan
119 Kapiho team ZŠ Bezručova, Hradec Králové Hradec Králové
120 Natálie Pomoct Frýdek-Místek
121 Školní družina Školní družina při ZŠ Václava Havla Poděbrady Poděbrady
122 Hledači Základní škola Strossmayerovo n. 3.A Praha 7
123 Třída 5.D ZŠ Čelákovice ZŠ Komenského 414, Čelákovice Čelákovice
124 páťáci Školní klub z Plané nad Lužnicí Planá nad Lužnicí
125 Školní družina při ZŠ nám. 28. října Tišnov ZŠ nám. 28. října č. 1708 Tišnov Tišnov
126 Smetanka Základní škola Vimperk, Smetanova 405 Vimperk
127 Žákovský parlament Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 Sokolov
128 pátá ZŠ Větrník Čelákovice
129 třetí, čtvrtá ZŠ Větrník Čelákovice
130 Krnováci :-) Základní škola Janáčkovo nám,. 17, Krnov 794 01 Krnov
131 6.C Zš Kunratice Praha 4 - Kunratice
132 první, druhá ZŠ Větrník Čelákovice
133 Šesťáci Školní klub z Plané nad Lužnicí Planá nad Lužnicí
134 agenti primy B Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno Brno
135 Námořníci z 1.A ZŠ a MŠ G. A. Lindnera Rožďalovice Rožďalovice
136 Třeťáci a čtvrťáci Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 Sokolov
137 VIII. C Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 Sokolov
138 Unicorni ZŠ Komenského nám. 35, Dobříš Dobříš
139 9.B ZŠ Palachova Ústí nad Labem
140 Pěvecké sbory gymnázia Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace Tišnov
141 Bumband a Písklata MK Studio Žulová
142 1.A - Jirkovi laskavci Gymnázium Rumburk Rumburk
143 Skřítci Základní a mateřská škola náměstí Svobody 2 Praha 6
144 VIII.B ZŠ Český Dub Český Dub
145 Druháčci Základní škola Žulová Žulová
146 IX.D, školní parlament SŠ, ZŠ a MŠ, Karviná, odloučené pracoviště Vydmuchov1835/10 Karviná
147 Dobráci z Rychnovska parta kamarádů Rychnov nad Kněžnou
148 Kájovci Střední průmyslová škola stavební v Plzni Plzeň
149 Zpěváci Zuš Choceň Choceň
150 9. A třída Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace Krnov
151 céčkaři Základní škola Janáčkovo náměstí, Krnov Krnov
152 Křeseťáci ZŠ a MŠ Křesetice Křesetice
153 Ježkovy oči Škola Jaroslava Ježka Praha
154 Pěnčíňáci ZŠ Pěnčín 22 Bratříkov
155 Školní parlament SŠ, ZŠ a MŠ Karviná Karviná
156 III.A SŠ, ZŠ a MŠ Karviná Karviná
157 9.B ZŠ Soběslav Komenského Soběslav
158 DRUŽINA ZŠ BUDYNĚ NAD OHŘÍ BUDYNĚ NAD OHŘÍ
159 III.A SŠ, ZŠ a MŠ, Karviná Karviná
160 Pohodáři Dětský domov Melč Opava
161 6. C ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okr. Bruntá Krnov
162 Laskoni 6.ZŠ Cheb Cheb
163 Laskoni Pomáhání pro dobrej pocit Cheb
164 9M ZŠ Janáčkovo náměstí 17 Krnov
165 7.B Zš Resslova Hlinsko
166 Lucka Lucka Horčicová Praha 10
167 Lucka Lucka Horčicová Praha 10
168 Cihelňáci Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace Karviná - Nové Město
169 Nenormální ZS Alešova Vodňany 50 Vodňany
170 Russian boys Kamarádi České Budějovice
171 Dobrý děti Dobrý děti Most 43401
172 Bestfriends Pomáháme rádi Petřvald u Karviné
173 3. B ZŠ Štefánikova Hradec Králové
174 andílci ze Semil Dětský domov, Semily Semily
175 Šesťáci Základní škola Benešov nad Ploučnicí Benešov nad Ploučnicí
176 DONUTO ZŠ a MŠ Praha 6, Na Dlouhém Lánu 43 Praha
177 BFF kamarádka Ústí nad Labem
178 57 Honza Krob Kostelec nad Labem
179 Roboti Bgbzs Krupka
180 Nenormální ZS Alešova Vodňany 50 Vodňany
181 Nenormální Nenormální Vodňany
182 Nenormální Nenormální Vodňany
183 Simon Black a spol jsem laskavec Plzen
184 Team Mudroňka Zš mudroňova 83 Bratislava
185 Dobráci Základní škola Plešivec Český Krumlov
186 Ondrové Ondra Horní Čermná
187 nwwwwm G8MB Mladá boleslav
188 5.A ZŠ Petřiny-sever Praha 6
189 Kamarádky z 5.A Jungmannova ZŠ Beroun Beroun
190 6.B Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 Praha
191 Maškolent ZŠ Malšovice, okres Děčín Děčín
192 7.B ZŠ Krnov Janáčkovo nám.17 Krnov
193 Skálovka Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizace Turnov
194 Mravenci s tykadly ZŠ Labyrinth Brno
195 9.RS DD D.Počernice Praha
196 Sedmá béé FZŠ Táborská 45 Praha 4
197 Divadelní kroužek ZŠ T.G.Masaryka Šardice Šardice
198 Permoníci Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl, okres Trutnov Černý Důl
199 Přítočňáci Základní škola Velké Přítočno Velké Přítočno
200 ISO 1st International School of Ostrava - mezinárodní gymnázium, s.r.o. Ostrava
201 Klub silných Základní škola Březová Březová, okr. Sokolov
202 Labyrinth LABYRINTH - základní škola, s.r.o. Brno
203 NÁMĚŠŤÁCI Dětský domov, Náměšť nad Oslavou, Krátká 284 Náměšť nad Oslavou
204 Jeníček a Mařenka DD a ŠJ Špálova 2 Ústí nad Labem
205 7. B Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace Křižanov
206 žlutá třída Kouzelné školy Praha
207 Radost ZŠ Jílové u Prahy Jílové u Prahy
208 Doriani MŠ a ZŠ NÁMĚSTÍ SVOBODY 2 Praha 6
209 Laskavci ZŠ Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy Moravská Třebová
210 Země ze mě ZŠ a MŠ Kluky, okr. Písek Kluky
211 Sedmáci 4. ZŠ Cheb, Hradební 14 Cheb
212 Třetáci-bečáci ZŠ Neštěmická Ústí nad Labem
213 8.b Základní škola Janáčkovo nám. 17, Krnov Krnov
214 4. C ZŠ a gymnázium T. G. M. Česká Kamenice Česká Kamenice
215 8.b Základní škola Janáčkovo nám. 17, Krnov Krnov
216 Sluníčka Dětský domov a Školní jídelna, Špálova 2 Ústí nad Labem
217 Nezbedové Dětský domov, Nepomuk, RS Oselce Nepomuk
218 Sedmáci plní lásky Základní škola Pacov - Školní klub Pacov
219 Pacáci Základní škola Pacov - Školní klub Pacov
220 2. rodina Dětský domov a školní jídelna Krásná Lípa
221 8.A Základní škola Choltice, okres Pardubice Choltice
222 Skřítci ZŠ Kunratice Praha 4
223 Školička ZŠ a MŠ Rudná pod Pradědem Rudná pod Pradědem
224 Vladaniari Gymnázium Na Pražačce Praha
225 Sluníčka Školní družina Roztoky u Křivoklátu
226 Jirka na hrad Zš Kunratice 9.A :) Praha 4
227 Salesiáni Prosetice https://www.nadacekj.cz/jsemlaskavec/ Teplice
228 Salesiáni Trnovany Salesiánské středisko Štěpána Trochty – dům dětí a mládeže Teplice
229 Kameničáci ZŠ T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice Česká Kamenice
230 6. C 2. ZŠ Bezručova Říčany
231 Pětilístek ZŠ a MŠ V Zahrádkách, Roztoky Roztoky u Křivoklátu
232 Free move 2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvko organizace Říčany
233 2.A ZŠ Valašské Klobouky Valašské Klobouky
234 Fiskusove ZŠ Brána jazyku s rozšířenou výukou jazyka Praha1
235 Parťáci ZŠ A DD Sedlec-Prčice, Přestavlky 1, příspěvková organizace Sedlec-Prčice
236 Zlaťáčci 3. ZŠ Cheb Cheb
237 Třeťáčkové Základní škola Gen. Svobody, Nový Bor Nový Bor
238 3. A ZŠ a MŠ Křižanov Křižanov
239 Mumínci ZŠ Brněnec, Moravská Chrastová Brněnec, okres Svitavy
240 Budíci Dětský domov a školní jídelna Budišov nad Bud.
241 Budíci Dětský domov a školní jídelna Budišov nad Bud.
242 7.A ZŠ a MŠ Ostrovačice,Ríšova 43 Ostrovačice
243 Dechový soubor Základní umělecká škola Bystré Bystré
244 MPNJ Městská policie Nový Jičín Nový Jičín
245 Tým 7.B Základní škola Jana Palacha Kutná Hora
246 Samsoni ZŠ Vorlina Vlašim
247 Klokani ZŠ Vorlina Vlašim
248 Dechový soubor Základní umělecká škola Bystré Bystré
249 Pomáháme pejskům ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okr. Bruntál, p.o. Krnov
250 Indiáni z druhé Bé ZŠ Palachova Ústí nad Labem
251 Jazyková škola Litvínov Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most se sídlem: Podkrušnohorská 1589, 436 01 Litvínov Litvínov
252 Miniumělci ZUŠ Ilji Hurníka Praha 2
253 Prima parta ZŠ Praskolesy Praskolesy, Zdice
254 Sportovka Sportovní soukromá základní škola Litvínov s.r.o. Litvínov
255 SKVĚLÁ PARTA Dětský domov uherské Hradiště Uherské Hradiště
256 Dobroskutci ZŠ Karlštejn Karlštejn
257 1.A ZŠ Valašské Klobouky Valašské Klobouky
258 5.B ZŠ Pečky Pečky
259 DUBOVÁČCI Dětský domov a školní jídelna Radkov-Dubová 141 příspěvková organizace Radkov-Dubová
260 Sluníčka Dětský domov blahoslavené Marie Antoníny Kratochvílové Řepiště
261 domeček Dětský domov a školní jídelna Krásná Lípa
262 žákovský parlament Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2 Praha 6
263 Andělé 2. ZŠ Bezručova Říčany Říčany
264 2.C Základní škola Otokara Březiny Jihlava
265 Sedmáci ZŠ Náklo Náklo
266 8. B ZŠ Náklo Náklo
267 Ochránci ZŠ a MŠ Náklo, Náklo 126, 783 32 Náklo
268 Třída 8.B ZŠ Komenského nám., Děčín Děčín
269 Laskaví žáci a učitelé školy Základní škola a Mateřská škola Kroměříž, F. Vančury Kroměříž
270 Domeček Dětský domov a Školní jídelna Krásná Lípa Krásná Lípa
271 1.rodina Dětský domov a školní jídelna Krásná Lípa Krásná Lípa
272 Třeťáci Základní škola Campanus Praha 4
273 ZUŠ Základní umělecká škola Děčín
274 Výběr Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř Jaroměř
275 Školní Parlament "Usta Szkoły" ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím - Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Karviná - Fryštát. Dr. Olszaka 156 Karviná
276 ŠIKULOVÉ 18. ZŠ, Okružní, Most Most 43401
277 Čtvrťáci céčáci Základní škola Český Krumlov, Plešivec Český Krumlov
278 Mýválci Dětský domov a školní jídelna Krásná Lípa
279 Žákovský parlament Mládežníci Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace Znojmo
280 Dobrovolníci ZŠ a MŠ Brankovice Brankovice
281 Domováčci Mateřská škola, základní škola a dětský domov Ivančice, p.o. Ivančice
282 3.B ZŠ Pastelka Mladá Boleslav Mladá Boleslav
283 Šťastná třináctka ZŚ a MŠ Bystrovany Bystrovany
284 Ctyrlistek 9.zs mlada boleslav Mladá boleslav
285 Lumpové na šachovnici Živá škola Olomouc, z.s. Olomouc
286 Lumpové na šachovnici Živá škola Olomouc, z.s. Olomouc
287 Sluníčkoví kamarádi ZŠ Antonína Sochora, školní družina Duchcov
288 Opičáci z 1.A ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře Kutná Hora
289 ŠD 13. ODDĚLENÍ ZŠ CAMPANUS PRAHA 4
290 ZUŠ Slunná Základní umělecká škola Brno, Slunná, příspěvková organizace Brno
291 Devítka Základní škola Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří
292 Loving Helpers Základní škola a Mateřská škola Borek Borek 373 67
293 škola ZŠ Borek České Budějovice
294 kuchtíci ZŠ, DD a ŠJ Litovel Litovel
295 V.C Základní škola Pečky, okres Kolín Pečky
296 Prostě "MY" ZŠ a MŠ Velký Újezd Velký Újezd
297 (J) elita ZŠ Valašské Klobouky Valašské Klobouky
298 Školní družina Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
299 Sedmáci ZŠ a MŠ G. A. Lindnera Rožďalovice Rožďalovice
300 Erudio Základní škola Erudio Orlicko Žamberk
301 Peříčka ZŠ Anežky České Ústí nad Labem
302 Divouškové 2. A 1. základní škola Plzeň Plzeň
303 2.+3.třída ZŠ Boleradice Boleradice
304 Jistota Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o. p. s. Prostějov
305 buldoci ZŠ a MŠ Mikulovice Mikulovice
306 Freemove Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Mšené-Lázně
307 Sluníčka Základní škola Campanus - školní družina Praha 4
308 starší Základní škola a Mateřská škola Chodovice Holovousy
309 mladší Základní škola a Mateřská škola Chodovice Holovousy
310 Benešovka ZŠ E. Beneše, Písek Písek
311 čtvrťáci ZŠ a MŠ Bystrovany Bystrovany
312 Mazáci z devítky ZŠ LINDNERA Rožďalovice
313 4.B Základní škola Ústi nad Labem Anežky České 702/17 Ústí nad Labem
314 Páťáci 1.základní škola Plzeň Plzeň
315 8.A ZŠ Vorlina Vlašim
316 Žákovský parlament ZŠ ZŠ Opava,Šrámkova 4, příspěvková organizace Opava
317 7.A ZŠ Opava,Šrámkova 4, příspěvková organizace Opava
318 Žákovský parlament ZŠ ZŠ Opava,Šrámkova 4, příspěvková organizace Opava
319 Áčáci Zš Tasovice, Barevná škola Tasovice
320 LASKONKY ZŠ A MŠ Staré Město , Jamnická 270, Frýdek-Místek, 73801 Staré Město
321 Laskav(ak)ci Základní škola, Štefánkova 957 , Bojkovice Bojkovice
322 Nejsme žádná béčka, 6.B 2.základní škola Bezručova, Říčany Říčany
323 Yutubeři ZŠ Mohelnice Mohelnice
324 Pecky ZŠ a MŠ Pec pod Sněžkou Pec pod Sněžkou
325 2.C - Krtečkové 1. základní škola Plzeň, příspěvková organizace Plzeň
326 Sluníčkoví kamarádi Školní družina Duchcov
327 3. oddělení ŠD ZŠ Švermova 403/40, Liberec X, 460 10 Liberec
328 2. oddělení ŠD ZŠ Švermova 403/40, Liberec X, 460 10 Liberec
329 1. oddělení ŠD ZŠ Švermova 403/40, Liberec X, 460 10 Liberec
330 Světáci ZŠ Svět Děčín
331 4. třída Základní škola Zbraslavice Zbraslavice
332 Palášek - pěvecký sbor Základní škola Jana Palacha v Kutné Hoře Kutná Hora
333 5. třída Základní škola Zbraslavice Zbraslavice
334 sedmáci ZŠ a MŠ Maleč Maleč
335 Družinka Základní škola a Mateřská škola Zabrušany Zabrušany
336 Mazači Základní škola Děhylov, okres Opava, příspěvková organizace Děhylov
337 Plavčíci ze třetí ZŠ Štěchovice Štěchovice
338 šikulky ZŠ a MŠ Křešice, Bezručova 141, 411 48 Křešice
339 6.C ZŠ a MŠ Nýřany Nýřany
340 Laštovky ZŠ Kunratice Praha 4 - Kunratice
341 školní parlament ZŠ a MŠ Tasovice Tasovice
342 Školní klubáci Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace Vítkov
343 Pěvecký sbor Slunečnice ZŠ Švermova, Švermova 403/40 Liberec
344 Vodňanka Základní škola Prachatice, Vodňanská 287 Prachatice
345 Tygříci Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Mšené-Lázně
346 Šumaváci za Šumavu ZŠ Hartmanice 95 Hartmanice
347 "Laskaví Choryňáčci" Školní družina při ZŠ Choryně Choryně
348 "Choryňáčci v akci" - ZŠ Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace Choryně
349 Deváťáci ZŠ a MŠ Postupice Postupice
350 myšičky a kocouři Základní škola a Mateřská škola Kojetice Kojetice
351 Žákovský parlament Základní škola T.G.Masaryka, Poděbrady Poděbrady
352 Žákovská rada ZŠ T.G.Masaryka Opava Opava
353 Partička Základní škola a Mateřská škola Dobkovice Dobkovice
354 My Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace Lobodice
355 VelMez Základní škola a Praktická škola Velké Meziříčí
356 vrchlabáci Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256 Vrchlabí
357 PROINTEPO PROINTEPO - SŠ, ZŠ a MŠ s.r.o. Hradec Králové
358 Chceme pomáhat Základní škola, Liberecká 1734/31, Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou
359 čtvrťáci šikuláci zs a ms libouchec libouchec
360 Nečtiňáci ZŠ a MŠ Nečtiny Nečtiny
361 3.A - Klokánci 18. Základní škola, Okružní 1235, Most Most 43401
362 Lukavánci Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Chrudim Lukavice
363 Kateřiňáci Základní škola a Mateřská škola, Hora Svaté Kateřiny, nám. Pionýrů 1, okr. Most Hora Svaté Kateřiny
364 8.,9. ročník 4. základní škola Nerudova Říčany, příspěvková organizace Říčany u Prahy
365 I.A Základní škola Nový svět, Opava, p. o. Opava
366 II.D Základní škola Nový svět, Opava, p. o. Opava
367 I.M Základní škola Nový svět, Opava, p. o. Opava
368 školní družina Zš a Mš Křešice Křešice
369 Čtvrťáci ZŠ Nový Bor, Generála Svobody Nový Bor
370 PRVŇÁČCI 2017 Základní škola, Muchova 228, Chlumec - příspěvková organizace Chlumec
371 Amáčci AMA SCHOOL.- ZŠ A MŠ montessori o.p.s. Most 43401
372 Helpíci Základní škola, Trutnov, V Domcích 488 Trutnov
373 Leštinští páťáci Základní škola Boleslava Hrbka a Mateřská škola Leština Leština
374 Lubiňáčci Základní škola Kopřivnice - Lubina okres Nový Jičín, p.o. Kopřivnice
375 Třeťáci a čtvrťáci ZŠ Malšovice Děčín
376 Parlamenťáci Žákovský parlament ZŠ Bruntál , Školní 2 Bruntál
377 Bezzubkové z 2. C ZŠ Palachova Ústí nad Labem
378 Masařky Žákovský parlament ZŠ TGM Blatná Blatná
379 Kašava Základní škola a Mateřská škola Kašava, okres Zlín, příspěvková organizace Kašava
380 Laskaví badatelé Škola Molekula Ústí nad Labem
381 Draci v akci ZŠ Karla Čapka Praha 10
382 Baskeťáci ZŠ Komenského nám. 622/3, Děčín 1 Děčín
383 Laskavci z Povrlů Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace Ústí nad Labem
384 Pralidi 2.D ZŠ Strossmayerovo náměstí 4 Praha
385 Objevitelé z 8.A Základní škola, Praha 4, Táborská 45 Praha 4
386 4.C FZŠ Táborská Praha 4
387 osmáci ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
388 Surfaři na pozitivních vlnách Základní škola a mateřská škola Chocerady 267 Chocerady
389 domškoláci Dobrá dědina z.s. Provodov - Šonov
390 7.A FZŠ prof. Otokara Chlupa PedF UK Praha 13
391 Třída u malin ZŠ Vyhlidka Valašské Meziříčí
392 Dobrý ročník 2019 ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské nám. 2 Brno
393 7.A FZŠ prof Otokara Chlupa PedFUK, Fingerova 2186, Praha 13 Stodůlky Praha
394 Rytíři Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Mšené-Lázně
395 Naši deváťáci Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 Praha 12
396 Zvídálek Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace Louny
397 Šmoulové Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Mšené-Lázně
398 3. A ZŠ Vlašim Vorlina Vlašim
399 Brouci ZŠ Karla Čapka Praha 10
400 Laskavci ZŠ Karla Čapka - 5.C Praha 10
401 Ekotým Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 Praha
402 Chemici Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Mšené-Lázně
403 Loupežníci Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Mšené-Lázně
404 Liščí králové ZŠ Vorlina, Vlašim Vlašim
405 monťáci Montessori třída Vápenná Vápenná
406 3.B Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace Louny
407 Jedničky Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Mšené-Lázně
408 Andílci Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Mšené-Lázně
409 Borci ZŠ a MŠ Mšené-lázně, přísp.org. Mšené-lázně
410 Deváťáci ZŠ Neštěmická Ústí nad Labem
411 Parlament Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace Louny
412 Štístka Základní škola Velké Březno Velké Březno
413 9. A ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11 Karlovy Vary
414 pátáá ZŠ MENDELOVA Praha 11

Partneři a mediální partneři