#jsemlaskavec 2019

Na Světový den laskavosti 13. listopadu 2019 si týmy školáků z celé České republiky mohly na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je být laskavcem. Děti pak společně uklízely okolí své školy, pomáhaly zvířecím útulkům, dělaly radost v domovech pro seniory, sbíraly oblečení pro potřebné nebo si vymyslely vlastní dobrý skutek. Do happeningu se zapojilo celkem 628 týmů z celé České republiky, v jeden moment tak dobré skutky konalo více než 17 000 dětí ze 267 měst

slider s videem

Přihlášené týmy

Laskavost Tým Název organizace / školy Město
1 Lubiňáčci ZŠ Kopřivnice - Lubina Kopřivnice
2 6B jede! ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské nám. 2 Brno
3 Prostě my ZŠ Karla Čapka Praha 10 - Vršovice
4 Dobrodějci ZŠ a MŠ Máchovo náměstí Jílové u Děčína
5 Dobráci ZŠ a MŠ Máchovo náměstí Jílové u Děčína
6 Parťáci Základní škola a Mateřská škola Dobkovice Dobkovice
7 Draci v akci ZŠ Karla Čapka, Praha 10 - Vršovice Praha 10
8 Osmáci ZŠ Karla Čapka Praha 10
9 Smetanka Základní škola Vimperk, Smetanova 405 Vimperk
10 Laskavci z 5.A ZŠ V. Kl. Klicperky, Nový Bydžov Nový Bydžov
11 7.B ZŠ Karla Čapka Praha 10
12 Laskaví Tarzani Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Třinec, příspěvková organizace Třinec
13 Fialky ZŠ Karla Čapka, Praha 10 - Vršovice Praha 10
14 Laskavci z Keplerky SŠ obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, Ústí nad Labem, p. o. Ústí nad Labem
15 Bezva šestka ZŠ Karla Čapka, Praha 10 - Vršovice Praha 10
16 Mimoni ZŠ Karla Čapka, Praha 10 - Vršovice Praha 10
17 Palachovka Základní škola speciální a Mateřská škola, Palachova 4881, Chomutov Chomutov
18 Domeček MŠ Domeček, o.p.s. Praha 5
19 Supermani ZŠ Karla Čapka, Praha 10 - Vršovice Praha 10
20 Pětilístek Mateřská škola a Základní škola V Zahrádkách, Roztoky Roztoky
21 Sedmá Á ZŠ Mendelova Praha 4
22 MK Studio Muzikálně kreativní studio pro děti Vápenná
23 Prima děti 4.C ZŠ Brána jazyků Praha 1
24 Sboráček Základní škola Schulzovy sady Dvůr Králové nad Labem Dvůr Králové nad Labem
25 Druháčci z Vápenné ZŠ Vápenná Vápenná
26 Béčka ZŠ Karla Čapka, Praha 10 - Vršovice Praha
27 Knihomolove ZŠ Znojmo, ul. Mládeže Znojmo
28 Laskavci z Dona Bosca Církevní základní škola logopedická Don Bosco a mateřská škola logopedická Praha 8
29 Polabáčci ZŠ a MŠ České Kopisty Litoměřice
30 Zvířátka ZŠ Karla Čapka, Praha 10 - Vršovice Praha
31 Compass ZŠ Compass Praha 4 - Kunratice
32 Jezdci s.r.o Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha 5
33 Laskavci z Masaryčky ZŠ Mohelnice, Mlýnská 1 Mohelnice
34 Náměšťáci Dětský domov, Náměšť nad Oslavou, Krátká 284 Náměšť nad Oslavou
35 HAKUNAMATATA ZŠ B. Dvorského 1, Ostrava - Bělský les Ostrava
36 druhá bé ZŠ Mendelova Praha 11
37 MŠ Dražovice Základní škola a mateřská škola Dražovice, příspěvková organizace, okres Vyškov Rousínov
38 Žákovský parlament ESOZ Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Chomutov
39 Fajtlovci -AC6 Základní škola generála Františka Fajtla DFC Praha
40 Laskavci Základní škola Bojkovice, Štefánikova 957 Bojkovice
41 Zvídálek Kpt. O. Jaroše Louny Louny
42 zvídálek Kpt. O. Jaroše Louny Louny
43 DECHAŘI_ZUŠ_BYSTRÉ ZUŠ BYSTRÉ Bystré
44 7.A We love the Earth! ZŠ TG Masaryka Lomnice nad Popelkou Lomnice nad Popelkou
45 4. třída ZŠ Moravský Písek ZŠ a MŠ Moravský Písek Moravský Písek
46 Fofrníci ZŠ a MŠ při nemocnici, Kadaň Kadaň
47 Maškolent ZŠ Malšovice, okres Děčín Děčín 12
48 Koťátka I. Mateřská škola Piaristická Moravská Třebová Moravská Třebová
49 Šikulkové ZŠ a MŠ Strážný Strážný
50 Školáci Základní škola a Mateřská škola Zabrušany Zabrušany
51 Správní páťáci SŠ, ZŠ a MŠ Karviná, p.o Karviná
52 Druháci Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Chrudim Slatiňany
53 Indigačci Indigo Kids Praha 2
54 ŠD při ZŠ Choryně ZŠ a MŠ Choryně Choryně
55 Mediální tvorba Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace Česká Lípa
56 7. B ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace Karlovy Vary
57 Zbečeňátka Základní škola Zbečno, okres Rakovník Zbečno
58 Závišanci Základní a Mateřská škola Závišice, příspěvková organizace Kopřivnice
59 Druhåčci z Chvaletic Základní škola Chvaletice, okres Pardubice Chvaletice
60 Ekotym Zš Černovice Černovice
61 třída I. M ZŠ NOVÝ SVĚT Opava
62 Žáci ZŠ Mš a ZŠ Černovice Černovice
63 6.C ZŠ Liberec, Lesní 575/12 Liberec
64 Deváťáci Základní škola Chvaletice, okres Pardubice Chvaletice
65 Palášek - pěvecký sbor Základní škola Jana Palacha v Kutné Hoře Kutná Hora
66 SEDMÁ CENOVÁ ZŠ Liberec, Lesní Liberec
67 Trefa do černého ZŠ Liberec, Lesní Liberec
68 8.A ZŠ Vamberk ZŠ Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou Vamberk
69 Železňáčci 2.A ZŠ Jana Železného Prostějov Prostějov
70 Maroni ZŠ a MŠ Bílá Praha
71 Laskavci z "Pětky" Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112, příspěvková organizace Mladá Boleslav
72 Piráti Základní škola Nový Bor
73 Fire stars Zumba kroužek Žulova
74 II.D ZŠ Nový svět, p.o.,Opava Opava
75 Vlaštovky ZŠ Kunratice Praha 4- Kunratice
76 Molekuláci Základní škola Molekula Teplice
77 Parlamenťáci ZŠ Průhonice ZŠ Průhonice Průhonice
78 Českoveské včelky ZŠ Česká Ves, okres Jeseník Česká Ves
79 Duháčci ZŠ a MŠ Řezníčkova, Olomouc Olomouc
80 Čtvrťáci ZŠ a MŠ Radonice Radonice
81 Čtyřlístek ZŠ Velké Přílepy Velké Přílepy
82 Správná parta ZŠ a MŠ Petrohrad Petrohrad
83 Čtvrťáci z Donína ZŠ Hrádek nad Nisou - Donín Hrádek nas Nisou
84 čápata ZŠ Bartošovice Bartošovice
85 Vorlinakids ZŠ Vorlina Vlašim Vlašim
86 Gybu tým Gymnázium Budějovická Praha 4
87 Správňáci ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové nad Labem
88 Telnické Myšky ZŠ a MŠ Telnice Telnice
89 TŘEŤÁCI ZŠ CHLUMEC Chlumec
90 8:A ZŠ T.G.M. a gymnázium Česká Kamenice
91 Včelky ZŠ Česká Ves, okres Jeseník Česká Ves
92 Sluníčka z 3.A MŠ a ZŠ Horníkova Brno - Líšeň
93 Andílci ze Semil Dětský domov, Semily Semily
94 včeličky ZŠ Kunratice Praha 4 - Kunratice
95 Laskavci z Vodňanky Základní škola Prachatice, Vodňanská 287 Prachatice
96 Dobromysl komunitní škola Dobromysl Praha
97 Asteroidy Dětský domov Mikulov, příspěvková organizace Mikulov
98 Základní škola Dobříkov, okres Ústí nad Orlicí Základní škola a Mateřská škola Dobříkov, okres Ústí nad Orlicí Vysoké Mýto
99 ZŠ a MŠ Jedlí ZŠ a MŠ Jedlí zábřeh
100 Piráti z Chrášťan ZŠ a MŠ Chrášťany p. Kněževes
101 Prvňáci ZŠ A.Sochora Duchcov, Teplická 13 Duchcov
102 Nejlepší kuchaříci Praktická škola dvouletá - SŠ obchodu, služeb,řemesel a ZŠ, Keplerova 315/7, Krásné Březno, 40007 Trmice
103 Správná 5 ZŠ speciální - SŠ obchodu, řemesel, služeb a ZŠ, Keplerova 315/7, Krásné Březno, 40007 Trmice
104 Křeseťáci Základní škola a Mateřská škola Křesetice Křesetice
105 Hlavňáčci ZŠ a MŠ Hlavnice, okres Opava, příspěvková organizace Hlavnice
106 Řečaňáci ZŠ a MŠ Řečany nad Labem Řečany nad Labem
107 ŠIKULKY Mateřská škola Holedeč, p.o. Žatec
108 Mladí vědátoři Marstafit club, z.s. Libochovice
109 Masařky - žákovský parlament ZŠ TGM Blatná Základní škola T. G. Masaryka Blatná Blatná
110 Večerníčci ZŠ Spektrum Praha 9
111 Mimoni ZŠ T. G .Masaryka Poděbrady Poděbrady
112 Osma be Zakladni skola.namesti svobody 2, Praha 6 Praha 6
113 Zakovsky parlament ze svobody Zakladni skola namesti svobody 2, praha 6 praha 6
114 Smajlíci ZŠ Ústí nad Labem, Anežky České 720/17, Ústí nad Labem Ústí nad Labem
115 ZŠ Chudenín Základní škola Chudenín Nýrsko
116 Miniumělci ZUŠ I. Hurníka Praha 2
117 Druháci SŠ, ZŠ a MŠ dá Vinci Dolní Břežany
118 Jitkop ZŠ Jungmannovy sady Mělník Mělník
119 Bártlíci ZŠ Příbram, 28.října Příbram VII
120 Hausíci ZŠ Příbram, 28.října Příbram VII
121 HOLKY Z POHÁDKY MATEŘSKÁ ŠKOLA POHÁDKA, JOSEFA HORY 967, ROUDNICE NAD LABEM ROUDNICE N. L.
122 Včelky ZŠ a MŠ Dolní Dvořiště Dolní Dvořiště
123 MŠ Kněževes Mateřská škola Kněževes, okres Praha západ Kněževes
124 Pučmeloudi ZŠ a MŠ Dolní Dvořiště Dolní Dvořiště
125 Global Minded Global Minded mateřská a základní škola s.r.o. Praha 6
126 Laskavá 3.A ZŠ Nejdek, náměstí Karla IV. Nejdek
127 4.C 8.zs Most Vítězslava Nezvala 2614 Most
128 8. A ZŠ V. Nezvala 2614 Most Most
129 Nechaničtní laskavci ZŠ a MŠ Nechanice Nechanice
130 Skřítci s růžemi Gymnázium Dr. J. Pekaře, Palackého 121, Mladá Boleslav Mladá Bolslav
131 Oculus Reparo ZŠ pro žáky s poruchami zraku Praha
132 Ekotým Zbiroh ZŠ J. V. Sládka Zbiroh, p.o. Zbiroh
133 Čtvrťáci Zbiroh ZŠ J. V. Sládka Zbiroh Zbiroh
134 Naši Naše škola Praha Praha 10
135 Pardubičky ZŠ Pardubice - Pardubičky, Kyjevská 25 Pardubice
136 Prvňáci z Arnultovic ZŠ Nový Bor, Generála Svobody 114, okres Česká Lípa Nový Bor
137 Škubánci - 2.B Waldorfská škola České Budějovice České Budějovice
138 Superhero 5.A ZŠ T.G.Masaryka Milovice, okres Nymburk Milovice
139 Třeťákovice ZŠ Trmice - 5.třída Trmice
140 Báječná pětka ZŠ Obříství Obříství
141 Úžasňáci ZŠ Obříství Obříství
142 Sluníčka Mateřská škola U Plavecké haly, Ústí nad Labem,příspěvková organizace Ústí nad Labem
143 Sovičky Mateřská škola U Plavecké haly, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Ústí nad Labem
144 Berušky Mateřská škola U Plavecké haly, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Ústí nad Labem
145 1. oddělení školí družiny Základní škola, Liberec, Švermova 403/40, příspěvková organizace Liberec 10
146 3. oddělení školní družina Základní škola Liberec, Švermova 403/40 Liberec 1
147 Sedmáci Základní škola logopedická s.r.o. Ostrava
148 Koťátka Mateřská škola U Plavecké haly, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Ústí nad Labem
149 Laskavci z Mistřic ZŠ Mistřice Bílovice
150 Přítočňáci Základní škola Velké Přítočno Velké Přítočno
151 Parlamentáři Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace Moravský Písek
152 Mlaskáci ZŠ Dolní Břežany Dolní Břežany
153 Sedmička pro štěstí Základní škola Velké Přílepy Velké Přílepy
154 Holečáci ZŠ a MŠ Holetín Horní Holetín
155 Zajíčci MŠ Bystrouška Jihlava
156 Aktiváček Jizbice SK Jizbice Náchod
157 4.A Základní škola Nejdek
158 Cestovatelé ze Kbel ZŠ Praha - Kbely Praha - Kbely
159 Deváťáci ZŠ Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38, p.o. Ústí nad Labem
160 Bašťanské ovečky ZŠ Baška Baška
161 Druháčci Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín
162 ZŠ Nejdek, náměstí 1. stupeň ZŠ Nejdek, náměstí Karla IV. Nejdek
163 Božinovci Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice Neratovice
164 Pršáci SŠ, ZŠ a MŠ Karviná, p.o. Karviná - Fryštát
165 Tandemáci Tandem Duha - spolek pro handicapovanou mládež Dolní Lutyně
166 Školní žákovský parlament Petrin ZŠ Školní 2, Bruntál 792 01 Bruntál
167 Devítka ZŠ a MŠ Libouchec Libouchec
168 Krhaňáci - čtvrťáci ZŠ Krhanice Krhanice
169 Klasavsi ZŠ Vrané nad Vltavou Vrané nad Vltavou
170 7.A je nej Základní škola Karla Čapka Praha 10
171 2.A ZŠ Pečky Pečky
172 2. B ZŠ Pečky Pečky
173 7.B ZŠ TGM a gymnázium, Česká Kamenice Česká Kamenice
174 Sedmáci ZŠ Vajgar 692/III Jindřichův Hradec 37701 Jindřichův Hradec
175 ZŠ Těptín Základní škola Těptín Těptín
176 Prvňáčci z Kameňáku Základní škola a mateřská škola Kamenný Přívoz. Kamenný Přívoz
177 Smartíci ZŠ Ostrožská Lhota Ostrožská Lhota
178 Tančící oblaka 2.B Základní škola Zdice Zdice
179 šesťáci A ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
180 šesťáciB ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
181 Devátá C Základní škola Uhlířské Janovice Uhlířské Janovice
182 Bažanti Speciální ZŠ Poděbrady příspěvková organizace Poděbrady
183 super tým, 4.třída ZŠ Opava-Komárov Opava-Komárov
184 Čtyřlístek ZŠ Spektrum, s.r.o. Praha 9
185 Prosenická trojka ZŠ a MŠ Prosenice Prosenice
186 Pomocná tlapka ZŠ Spektrum Praha í - Prosek
187 Borováci ZŠ a MŠ Borová Lada Borová Lada
188 Kosmánci ZŠ Březnice Březnice
189 Jodlováci Základní škola Jodlova 111,278 01 Kralupy nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
190 Batelovská družina Školní družina Batelov Batelov
191 Úcta ke stáří ZŠ Štefánikova Hradec Králové Hradec Králové
192 Laskaví borci ZŠ a MŠ Náklo Náklo
193 Laskavečci ZŠ A MŠ Kroměříž, F. Vančury Kroměříž
194 Peťánci ZŠ Obříství Obříství
195 Deváťáci ZŠ a MŠ Postupice Postupice
196 Bzenčani Bzenecký klubík spolek Bzenec
197 Sluníčka ZŠ Všehrdova 1, Lovosice Lovosice
198 4.B Zš a Mš Strupčice Strupčice, okr. Chomutov
199 Kouzelná třída Mateřská škola Lovčičky - příspěvková organizace Otnice
200 Akční borůvky ZŠ a MŠ Nový Jičín, Jubilejní 3, pracoviště Dlouhá 56 Nový Jičín
201 Happy Kids Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace Bory
202 Příšerky z 2.A ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 590 Pardubice
203 Děti z Mikulky Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 Praha 2
204 Školička Dražovice Základní škola a Mateřská škola Dražovice, okres Vyškov, příspěvková organizace Rousínov
205 Jazykovka Litvínov Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most Litvínov
206 Mateřská škola Mateřská škola Děčín III,Rakovnická 306 a Březová 33 Děčín 3
207 Černodoláci ZŠ Černý Důl Černý Důl
208 MŠ Nesuchyně Mateřská škola Nesuchyně Mutějovice
209 Srdce na dlani ZŠ Slušovice Slušovice
210 4.B Čtyřlístek z Jablonce nad Nisou ZŠ Na Šumavě 43 Jablonec nad Nisouprisp.org. Jablonec nad Nisou
211 Lenešice Crew Zš Lenešice Lenešice
212 Kovářováci ZŠ Kovářov ZŠ Kovářov
213 Čapíci 3.B ZŠ Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
214 Květňák 7.A ZŠ Květnového vítězství 1554, Praha 4 Praha 4
215 DUHOVKA ZŠ Mistra Choceňského Choceň
216 Čtvrťáci - čtveráci ZŠ - Pečky, Třída Jana Švermy 342 Pečky
217 Čtvrťáci Základní škola Zbraslavice Zbraslavice
218 Kamarádi ZŠ Valašské Klobouky Valašské Klobouky
219 6. A Základní škola T. G. Masaryka Milovice Milovice
220 Veverky ZŠ Bezručova Strančice
221 Dráčci ZŠ Dašice Dašice
222 Šiku(love) DD a ŠJ Severní Terasa Ústí nad Labem 11
223 Družináčci ZŠ Pod Vodojemem Litoměřice
224 Laskavci z 5.B ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 590 Chrudim 2
225 Hunťáčci ZŠ a MŠ Huntířov Huntířov
226 Klubáci Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace Vítkov
227 Veselá sluníčka ZŠ Antonína Sochora Duchcov
228 Bojanovští laskavci ZŠ Bojanov Bojanov
229 Prvňáčci ZŠ Obříství, okres Mělník Obříství
230 Děti z MŠ Hrobice Mateřská škola Hrobice, okres Zlín, příspěvková organizace Slušovice
231 Duchcováčci Zš Antonína Sochora Duchcov
232 Ohniváci Mateřská škola Pohádka v Praze 12 Praha 4 - Kamýk
233 Detektivové 4.C Základní škola Kunratice Praha
234 čtvrtáC ZŠ 28. října, Příbram Příbram
235 Sluníčka Dětský Domov a Školní jídelna Ústí nad Labem
236 1. L Základní škola Nový svět, příspěvková organizace Opava
237 Družka Základní škola Nový svět, příspěvková organizace Opava
238 Koumáci Dětský domov a Školní jídelna Ústí nad Labem
239 I. A ZŠ Nový svět, Opava, příspěvková organizace Opava
240 Žákovská banda ZŠ Přemyslovo náměstí Brno
241 Kovářováci 2 ZŠ Kovářov Kovářov
242 Borci ZŠ Kobylnice Kobylnice
243 Parlament ZŠ Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace Pustiměř
244 8.C ZŠ Krnov Krnov
245 Super Dé ZŠ Praha - Kbely Praha
246 9.B Základní škola Pardubice Staňkova Pardubice
247 Litoveláci ZŠ,DD a ŠJ Litovel Litovel
248 Jsemlaskavec Základní škola Postoloprty Postoloprty
249 Ekotým Mráčkovky Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 Praha 4 - Modřany
250 3.A ZŠ Antonína Sochora, Duchcov Duchcov
251 II.ODDĚLENÍ ŠD ZÁKLADNÍ ŠKOLA BUDYNĚ NAD OHŘÍ BUDYNĚ NAD OHŘÍ
252 I. ODDĚLENÍ ŠD ZÁKLADNÍ ŠKOLA BUDYNĚ NAD OHŘÍ BUDYNĚ NAD OHŘÍ
253 III.ODDĚLENÍ ŠD ZÁKLADNÍ ŠKOLA BUDYNĚ NAD OHŘÍ BUDYNĚ NAD OHŘÍ
254 ROSOMÁCI DĚTSKÝ DOMOV, ŠPÁLOVA 2, ÚSTÍ NAD LABEM Ústí nad Labem
255 Doomíci Dětský domov, Základní škola, školní jídelna a školní družina Volyně Volyně
256 Nortíci Dětský domov a Školní jídelna Ústí nad Labem, Špálova 2712/2 Ústí nad Labem
257 Źákovský parlament ZŠ Zbraslavice Zbraslavice
258 deváťáci ZŠ a MŠ Maleč Maleč
259 Myšáci ZŠ Příbram VII, 28.října 1 Příbram
260 Sluníčka Speciální základní škola Louny,
261 Orange Tigers Sunny Canadian International school - Mateřská škola Zdiměřice
262 šesťáci Louňovice Základní škola a Mateřská škola Louňovice pod Blaníkem, příspěvková organizace Louňovice pod Blaníkem
263 Školní družina VII. odd. Varáci ZŠ Truhlářská, Karlovy Vary Karlovy Vary
264 Sobotecká školní družina Základní škola, Sobotka, okres Jičín Sobotka
265 Čtenářský klub Základní škola, Sobotka, okres Jičín Sobotka
266 Domov mládeže Jitřenka Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady
267 Super Didakťáci 5.A ZŠ a MŠ Didaktis, s.r.o. Brno 28
268 Opaváci ZŠ Ilji Hurníka, Opava, Ochranova 6 Opava
269 X mysl ZS Otevrmysl Trebic
270 Pomáhači Zš a mš Ostrožská Lhota Ostrožská Lhota
271 Laskouni ze 4.A Základní škola Karla Čapka Praha
272 Správná PJETKA ZŠ a SŠ Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovy Vary
273 7. A Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Ohradní 49 Praha 4
274 Dráčci Sunny Canadian International School - Mateřská škola s.r.o. Jesenice
275 4. třída U štěňátek Mateřská škola Chomutov, příspěvková organizace, Jiráskova Chomutov
276 #Dycky 5.A 18. Základní škola, Most, Okružní 1235 Most
277 Smarťáci 1 ZŠ Smart Roudnice nad Labem
278 Smarťáci 2 ZŠ Smart Roudnice nad Labem
279 Smarťáci 3 ZŠ Smart Roudnice nad Labem
280 Smarťáci 4 ZŠ Smart Roudnice nad Labem
281 Smarťáci 5 ZŠ Smart Roudnice nad Labem
282 Smarťáci 6 ZŠ Smart Roudnice nad Labem
283 Smarťáci 7 ZŠ Smart Roudnice nad Labem
284 Michaláci Speciální základní škola a praktická škola Chrudim Chrudim
285 Páťaci ZŠ Pod Skalkou, Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm
286 Královská družina Královská mateřská škola a základní škola s.r.o. Praha 7
287 Základní škola Církvice Základní škola Církvice, okres Kutná Hora Církvice
288 Pivonkovy tym Zakladni skola Pivonka Kralovice
289 Bezva parta Mateřská škola Nejdek, Závodu míru, příspěvková organizace Nejdek
290 Páťáci z Přílep ZŠ Velké Přílepy Velké Přílepy
291 Žluťásci ZŠ Spektrum Praha 9 - Prosek
292 Pomoc pejskum Jablonec Nad Nisou
293 Čarovná děla ZŠ Mládežnická, Trutnov Trutnov
294 Školní družina i.oddělení ZŠ a MŠ Mníšek Mníšek
295 Cotkytláci ZŠ a MŠ Cotkytle Cotkytle
296 Srdce na dlani ZŠ a ZUŠ Jabloňová, Liberec Liberec 12
297 Čtyřlístek ZŠ Všehrdova 1,Lovosice Lovosice
298 Liščata MŠ a SPC Jihlava, Demlova 28 Jihlava
299 Čtenáři z Tučap Základní škola a Mateřská škola Tučapy, okres Vyškov, příspěvková organizace, Tučapy 116
300 Páťáci ZŠ MŠ Kamenný Přívoz Kamenný Přívoz 53
301 Školáci Adventure School Hlubočinka
302 Pionýrský oddíl Souhvězdí Pionýrský oddíl Souhvězdí, Pionýrská skupina Dravci, Pionýr z.s. Ústí nad Labem
303 Laskavci ze 7.A Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37, příspěvková organizace Ústí nad Labem
304 Žákovský parlament Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk Poděbrady
305 škola Spojenců zš Spojenců Praha
306 Sluníčka ZŠ a MŠ logopedická Brno
307 Pomocníčci ZŠ Přistoupim Český Brod
308 šesťáci Základní škola Hovězí, okres Vsetín Hovězí
309 Třída 6.B Základní škola Hovězí, okres Vsetín Hovězí
310 1.B. ze Šobrovky Základní škola Tomáše Šobra a Mateřská škola Písek Písek
311 LASKAVCI Z BĚLÉ Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem JESENÍK
312 Sovičky 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace Plzeň
313 Tretaci B ZS,ZUŠ a MŠ Ledenice Ledenice
314 komunitní škola Dokolečka z.s Doubravčice
315 Džusíci 8.B ZŠ Praha 9 - Kbely Praha 9
316 8.B 1. ZŠ kpt. Jaroše Trutnov Trutnov
317 5.A ZŠ Vlachovo Březí Vlachovo Březí
318 5.B ZŠ Vlachovo Březí Vlachovo Březí
319 5.C ZŠ Vlachovo Březí Vlachovo Březí
320 Včeličky Mš Ledeč nad Sázavou Ledec nad Sazavou
321 Spořičáci ZŠ a MŠ Spořice Spořice
322 II. třída (2. a 4. ročník) Kadaň ZŠ a MŠ při nemocnici, Kadaň, Chomutovská 1289 Kadaň
323 Kulihrášci ZŠ a MŠ Chýně Chýně
324 Laskánci ZŠ Gajdošova, 5.B Brno
325 Šesťáci ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4, p.o. Ústí nad Labem
326 Druháčci ZŠ Huntířov Děčín Děčín
327 Jeseničtí Burani Dětský domov Jeseník Jeseník - lázně
328 Labutě GPOA Znojmo Znojmo
329 Mrňousci SŠ, ZŠ, MŠ Mohelnice, Masarykova 4 Mohelnice
330 Laskavci z pětky MŠ Křesťanská Opava Opava
331 Laskavá košťátka ZŠ a MŠ Stod Stod
332 Jáchym Nadace St. Joachim Jáchymov
333 Velíček Lesní mateřská škola Velíček, z.s. Praha 5
334 Leprikoni GPOA Znojmo Znojmo
335 Třeťáci a páťáci z Huntířova ZŠ a MŠ Huntířov Děčín 2
336 Myslivecký kroužek Daňčata Mohelno ZŠ Mohelno Mohelno
337 Lišky Kadaň MŠ Hvězdička Kadaň
338 Sedmáci z Krkonoš ZŠ, MŠ a ZUŠ Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Jizerou
339 Hrošíci SDH Hrochův Týnec Hrochův Týnec
340 DINO 9.A Soukromá základní škola s RVJ - DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o. Praha 10 - Petrovice
341 Lomáci čtvrťáci ZŠ a MŠ Lom Lom u Mostu
342 VČELIČKY Mš, Nerudova, Chodov Chodov
343 Šikovná třicítka ZŠ a ZUŠ Jabloňová, Liberec Liberec 12
344 Sloupeňáci Základní škola Sloupnice Sloupnice
345 Labyrinth ZŠ Labyrinth Brno
346 Motýlci laskavosti Mateřská škola A.Dvořáka, Hostinné Hostinné
347 Slůňátka z Klíčku Mateřská škola Klíček Jiráskova 4334 430 03 Chomutov Chomutov
348 skřítci ZŠ a MŠ Tomáše ježka 700 Ralsko
349 Předškoláci ZŠ a MŠ 17. listopadu Chomutov
350 Třída 5. A 4. ZŠ Plzeň Plzeň
351 Žabičky z Klíčku Mateřská škola Jiráskova 4334, Chomutov Chomutov
352 páťáci ZŠ Dr.Miroslava Tyrše Děčín 2
353 RC Ferda RC Ferda Svitávka Svitávka
354 Bubbly jazyková škola pro děti Bubbly English Brušperk
355 Za potokem lesní školka Za potokem Brušperk
356 Milujeme!!! Spolek šťastných dětí Ostrava - Vítkovice
357 Cihelňáci ZŠ a MŠ Cihelní, Cihelní 1666, Karviná-Nové Město Karviná-Nové Město
358 PŘESTAVLČATA DD PŘESTAVLKY PŘESTAVLKY, SEDLEC-PRČICE
359 Laskavá družina ŠD při ZŠ Ústí nad Labem
360 Pepinky Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, p.o. Mikulov
361 DAROVÁNEK Brno
362 Gymnastky T. J. Sokol Jince Jince
363 Permoníci Základní škola Budišov nad Budišovkou Budišov nad Budišovkou
364 Šesťáci ZŠJF a MŠ Otaslavice Otaslavice
365 4.B Bébéčka Dino škola Praha Petrovice
366 1. A 1. ZŠ Plzeň, příspěvková organiace Plzeň
367 Emušáci 4.C ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 Praha 6
368 Sporťáci ze Sportovky SSZŠ Litvínov s.r.o. Litvínov
369 Námořníci 2. A Základní škola, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685 Praha 3 - Vinohrady
370 Trojlístek Masarykova ZŠ a OA Tanvald Tanvald
371 Sluníčka Mateřská škola Slunná Brno
372 DaVinčí čtvrťáci ZŠ DaVinci Dolní Břežany
373 Holky sokolky TJ Sokol Zásmuky Zásmuky
374 Laskavci Speciální základní škola Louny Louny
375 Všeumělci Základní škola Lužiny Praha 5
376 Lesánci Mateřská škola Čtyřka Jirkov
377 Junioři Základní škola, Okužní 1235 Most
378 Debrujáři Stříbro KMD při Gymnáziu Stříbro Stříbro
379 ŠKOLNÍ DRUŽINA KŘEŠICE ZŠ a MŠ Křešice Křešice
380 Marťani Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 38, příspěvková organizace Ústí nad Labem
381 Deváťáci Základní škola Ústí nad Labem
382 Šesťáci Základní škola Ústí nad Labem
383 Námořníci z da Vinci SŠ, ZŠ a MŠ dA Vinci Dolní Břežany
384 3.A ZŠ Hluk Hluk
385 9. třída ZŠ a MŠ Buchlovice Buchlovice
386 Laskavci s otevřeným srdcem ZŠ Pečky, příspěvková organizace Pečky
387 LASKAVCI ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem Čechy pod Kosířem
388 Školní družina Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace Brno -Žabovřesky
389 Šobrovka 2.A ZŠ Tomáše Šobra Písek Písek
390 TercieB Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola Brno
391 Páťáci z Borů ZŠ Hany Benešové a MŠ Bory Bory
392 Domováčci Dětský domov a školní jídelna Budišov nad Budišovkou
393 Autíci ZŠ a MŠ Chomutov, 17. listopadu 4728 Chomutov
394 Masaryčka to je špička Masarykova ZŠ Litoměřice
395 Komenda 3.B ZŠ Hustopeče, Komenského 163/2 Hustopeče
396 Radostníci Základní škola Děhylov, okres Opava, příspěvková organizace Děhylov
397 Štursovka SOŠ Obchodu a služeb Štursova 14 Olomouc Olomouc
398 1.třída ZŠ H. Benešové a MŠ Bory, p.o. Bory
399 8. třída ZŠ Hany Benešové a MŠ Bory, p.o. Bory
400 Hvězdičky ZŠ a MŠ Puklice Puklice
401 Fizíci Základní škola, Květnového vítězství Praha 4
402 Dobráci ZŠ Libina Libina 548
403 Správná parta z Libiny ZŠ Libina, příspěvková organizace Libina
404 Školní parlament SŠ,ZŠ a MŠ Karviná, příspěvková organizace Karviná
405 Deváťáci ze Dvojky Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín 2
406 třídy základní školy speciální SŠ, ZŠ a MŠ Karviná, příspěvková organizace Karviná
407 Perníčkáři ZŠ K. Světlé Havířov
408 Páťáci z Buchlovic ZŠ a MŠ Buchlovice, Komenského 483, 687 08 Buchlovice Buchlovice
409 Skřítci z Duban ZŠ Zdeny Kaprálové a MŠ Vrbátky okr. Prostějov
410 Motýlci ZŠ Bronzová Praha
411 VII. A Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín 2
412 Mini pomocníčci MŠ Přetlucká, Praha 10 Praha 10
413 Prvňáčci da Vinci SŠ, ZŠ a MŠ da Vinci Dolní Břežany
414 Archa Modrá třída Montessori základní škola Archa, z.s. Praha 4
415 Zelená paluba Montessori ZŠ Archa Praha 4
416 Úsovská pětka MŚ a ZŠ Úsov Úsov
417 Správná šestka ZŠ Němčice nad Hanou Němčice nad Hanou
418 Srdíčka 8.B ZŠ Němčice nad Hanou Němčice nad Hanou
419 5.A ZŠ Spektrum, Praha 9 Praha 9
420 Knihomílovci Dino High School Praha
421 Kaštani ZŠ Planá nad Lužnicí Planá nad Lužnicí
422 ŠD Návsí Masarkova základní škola Návsí Návsí
423 Berušky MŠ Prostějov, Partyzánská Prostějov
424 Čokolasturky ZŠ Němčice nad Hanou Olomouc
425 Montessori klub ZŠ a MŠ Montessori Slaný, pobočka Louny Louny
426 Školní parlament ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 222 Český Krumlov
427 Ježkovy voči Škola Jaroslava Ježka pro ZP Praha
428 tyrkysáci 45 Montessori základní škola Archa Praha
429 Žluťáci Montessori základní škola Archa Praha
430 holky 7.B ZŠ a MŠ Chýně Chýně
431 Sedmikrásky ZŠ Liberec, Švermova 403/40, Liberec 10, 46010 Liberec 10
432 Divadelní abeceda MŠ Partýzánská 34 Prostějov
433 Třída 6.B ZŠ Němčice nad Hanou Němčice nad Hanou
434 Motýlci MŠ Partyzánská, Prostějov PROSTĚJOV
435 přípravná třída Základní škola Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1
436 Hluchavky MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí Valašské Meziříčí
437 LÁSKAčci Církevní základní škola v Kroměříži Kroměříž
438 2.B DINO HIGH SCHOOL Bellova 352 109 00 Praha 10 - Petrovice Praha 10
439 7. třída Základní škola a Mateřská škola Buchlovice Buchlovice
440 Kulišáci ZŠ a MŠ Všechovice, příspěvková organizace Všechovice
441 Zajíčci Mateřská škola Čtyřlístek Říčany u Prahy
442 Kostlivci ZŠ a MŠ Všechovice, příspěvková organizace Všechovice
443 LIDUŠKA ZUŠ Kuřim, pobočka Veverská Bítýška Veverská Bítýška
444 Pečeme pro útulek Gymnázium Praha 4, Postupická 3150 Praha 4
445 Prvňáčci For Family.cz,z.s. Bystřice nad Pernštejnem
446 Becoolbees ZŠ Chalabalova Brno
447 Sluníčka ZŠ a MŠ Buchlovice Buchlovice
448 28 STATEČNÝCH ZŠ Němčice nad Hanou Němčice nad Hanou
449 Máchovka - 7.C ZŠ a MŚ Děčín 4 Děčín
450 Agráci AGRO ŠKOLA (Soukromá střední škola zemědělská s.r.o.) Pozďatín
451 "ROBINSONI" MŠ logopedická, přísp. org. Ostrava - Poruba
452 Šesťáci ZŠ a MŠ Úsov Úsov
453 Osmáci z Úsova ZŠ Úsov Úsov
454 Borci ZŠ Dubina Pardubice
455 Kaštánci 2019/2020 Mateřská škola V Zátiší, Dobříň Dobříň
456 Kaštánci Mateřská škola v Zátiší 33, Dobříň Dobříň
457 Světáci ZŠ Svět Děčín 6
458 Atomík Mateřská škola Atomík Praha 4
459 Včelí medvídci MŠ Pohádka Planá nad Lužnicí Planá nad Lužnicí
460 Motýlci ze Sychrova Mateřská škola Benešovská, Praha 10, odloučené pracoviště MŠ Na Sychrově. Praha
461 Štěňátka MŠ Prostějov, Partyzánská Prostějov
462 Žluté oddělení Školní družina při ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře KUTNÁ HORA
463 Bílé oddělení školní družina - ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře Kutná Hora
464 Školní družina ZŠ a MŠ Bystřice 848,okres Frýdek-Místek,příspěvková organizace Bystřice
465 Trojští čtvrťáci ZŠ Trojská Praha
466 Miláčci ZŠ Němčice nad Hanou, Tyršova 360, 798 27 Němčice n.H. Němčice nad Hanou
467 Laskavečci z pětky ZŠ Neštěmická Ústí nad Labem Ústí nad Labem
468 Školáci Základní škola a Mateřská škola Roštín, příspěvková organizace Roštín
469 Družina ZŠ Žilina ZŠ Žilina, Kladenská 75, Žilina Žilina
470 Delfínci Dětská skupina Delfínek, nezisková organizace PRAHA
471 8.B ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře Kutná Hora
472 Žákovský parlament Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou
473 Žabičky MŠ PARTYZÁNSKÁ Prostějov
474 Kroužek SOS ZŠ a MŠ Chomutov, 17. listopadu 4728 430 04 Chomutov Chomutov
475 LASKAVEC ZŠ Bystrovany Bystrovany
476 Pomocníci Základní škola Sokolov, Křížíkova 1916 Sokolov
477 Veselá školka Mateřská škoka Levínská Olešnice, příspěvková organizace Jilemnice
478 8. A ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora Kutná Hora
479 Štěňata ZŠ a MŠ Všechovice Všechovice
480 Jezevčíci ZŠ a MŠ Všechovice Všechovice
481 Kohouti ZŠ a MŠ Všechovice Všechovice
482 Srdce pro druhé ZŠ a MŠ Benešov nad Ploučnicí Benešov nad Ploučnicí
483 Broučci z Lužic MŠ Lužice Lužice
484 Černilováci Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov Černilov
485 Včelky MŠ Sluníčko Liberec
486 Laskavci z internátu SŠ, ZŠ a MŠ Šumperk, Hanácká 3 Šumperk
487 Vnoučátka Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
488 Prvňáčci hodňáčci Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
489 Štístka Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
490 21 srdíček Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
491 Kulíšci Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
492 Knihomolové Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
493 Lvíčkovi Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
494 Srdcaři Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
495 Lesáci Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
496 Štědroni 007 Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
497 Příšerky Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
498 Zlatí dacánci Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
499 Pracanti s.r.o. Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
500 Liliáci Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
501 Smoothie Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres SVitavy Litomyšl
502 Lopatí firma Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
503 Přípraváčci Základní škola Neratovice 28.října 1157 Neratovice
504 Osmáci z VO Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace Velké Opatovice
505 Sympaťáci ZŠ Máchovka Děčín
506 2.B ZŠ Mládí Praha5
507 Růžová družina ZŠ Pod Vodojemem, Ústí nad Labem Ústí nad Labem
508 Lišáci Sojovičáci ZŠ Sojovice Předměřice nad Jizerou
509 Lesníci Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy Litomyšl
510 Děti ze školky MŠ Chudíř Jabkenice
511 Deváťáci ZŠ a MŠ Křižanov, p.o. Křižanov
512 Milovičtí sokolíci TJ Sokol Milovice Milovice nad Labem
513 Třída laskavosti Základní škola a mateřská škola Hoštejn, příspěvková organizace Zábřeh
514 Březinka ZŠ a MŠ Březinova 52, Ostrava - Zábřeh Ostrava
515 DOBRÁCI ZŠ K. Světlé Havířov
516 Ferda mravenec Planá nad Lužnici Planá nad Lužnicí
517 Austrálie 2. ScioŠkola Praha 9 Praha 9
518 Kolej Jižní Amerika 2. ScioŠkola Praha 9 Praha 9- Malešice
519 Když můžu, tak pomůžu ♥ ZŠ Malšovice Děčín
520 Vojanovka Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, p. o. Děčín
521 Družina od řeky ŠD při ZŠ Ilji Hurníka, Opava Opava
522 B612 Montessori Opava Štramberk
523 7. A Zš a Mš náměstí Svobody Praha 6
524 Yellow Bulls Základní škola Velké Opatovice Velké Opatovice
525 školní družina Mládí ZŠ Mládí Praha 5
526 Jedňáčci Školní družina při ZŠ K. Světlé Havířov - Podlesí Havířov
527 Super lentilky ZÁKLADNÍ ŠKOLA KARLA SVOLINSKÉHO, KUNČICE POD OPNDŘEJNÍKEM Kunčice pod Ondřejníkem
528 Kvarta A Soukromé osmileté gymnázium DINO-HIGH SCHOOL, s.r.o. Praha 10
529 Tercie B DINO high-school Praha
530 Palachovka Ústí nad Labem ZŠ Ústí nad Labem, Palachova 400/37, Ústí nad Labem 40001 Ústí nad Labem
531 Fantováci ZŠ Kaplice, Fantova Velešín
532 Prima A Dino-High School, s.r.o. Praha
533 Pomocné tlapky ZŠ a MŠ U Školské zahrady Praha 8
534 Rybičky a Ptáčci Mateřská škola Pod Smrkem, Vysoké Mýto, příspěvková organizace Vysoké Mýto
535 Smajlíci ZŠ Jirny Jirny
536 chlebovičáci ZŠ a MŠ Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace Chlebovice
537 Žáci III.B Karlovice Základní škola a Mateřská škola Karlovice Karlovice
538 TOP 09 Nymburk TOP 09 Nymburk Nymburk
539 Týnečáci ZŠ Týnec nad Labem, příspěvková organizace Týnec nad Labem
540 Laskavci z Poštovní ZŠ a Praktická škola Velké Meziříčí Velké Meziříčí
541 Rohlíci ZŠ a MŠ Všechovice, příspěvková organizace Všechovice
542 ŠD Uh.Brod-Újezdec ZŠ a MŠ Uh.Brod - Újezdec Uherský Brod
543 Melčáci Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace Melč
544 Páťáci ZŠ Slovenská Praha 2
545 Rybičky Mateřská škola Kojetín Kojetín
546 Malohoštičáci ZŠ a MŠ Opava - Malé Hoštice- příspěvková organizace Opava 5
547 #umkfamily FMK - Ústav marketingových komunikací UTB Zlín
548 Duha z Barvířské ZŠ a MŠ Barvířská, Liberec Liiberec
549 Indiáni ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí Ústí Nad Orlicí
550 Laskavci ze 7.A ZŠ nám. Svobody 3, Šternberk Šternberk
551 Dobré víly a Strašátka Dobré víly dětem z.s. Praha 4
552 Puppies ZŠ a MŠ Všechovice, příspěvková organizace Všechovice
553 Špiclíci ZŠ a MŠ Všechovice, příspěvková organizace Všechovice
554 Rakeťáci ZŠ a MŠ Všechovice, příspěvková organizace Všechovice
555 Žirafáci Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, 62800 Brno
556 Luna Salesiánské středisko Štěpána Trochty-dům dětí a mládeže Teplice
557 SDH Topolany mladí hasiči SDH Topolany Vyškov
558 Žákovský parlament ZŠ a MŠ Bělá pod Pradědem Jeseník
559 Černobílá družina Školní družina při FZŠ Olomouc Olomouc
560 Družina Dobré srdce Zš a Mš Police Valašské Meziříčí
561 Děti z 1.B ZŠ a MŠ Barvířská, Liberec Liberec
562 Krtek MŠ Pohádka Planá nad Lužnicí Planá nad Lužnicí
563 Láskavé A ZŠ Sirotkova Brno
564 Zachránci zvířat ZŠ s RVJ Bronzová Praha 5
565 Borci z Tercie Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči Skuteč
566 3. B ZŠ Zbraslavice Zbraslavice
567 Laskavci PDTS ZŠ a MŠ Moravský Písek Moravský Písek
568 Žákovská samospráva ZŠ Tišnov, nám 28.října Tišnov
569 Šesťáci z květináče ZŠ a MŠ Moravský Písek, příspěvková organizace Moravský Písek
570 8.B ZŠ a MŠ Moravský Písek. příspěvková organizace Moravský Písek
571 MŠ Kamarád MŠ Chomutov, příspěvková organizace Chomutov
572 Malį Sokolníčci MŠ Sokolská Bystřice pod Hostýnem 1
573 Superskříně ZŠ a MŠ Moravský Písek, příspěvková organizace Moravský Písek
574 Osmáci ZŠ a MŠ Náklo Náklo
575 Sedmáci Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory Velké Meziříčí
576 Piškoti ZŠ Prosetice, Plynárenská, Teplice Teplice
577 deváťáci ZŠ H. Benešové a MŠ Bory,příspěvková organizace Bory
578 7. C ze ZŠ valašské Klobouky ZŠ Valašské Klobouky Valašské Klobouky
579 3.B ZŠ Jarošovská 746/II, Jindřichův Hradec 37701 Jindřichův Hradec
580 ZUŠka Základní umělecká škola Frenštát pod Radhoštěm
581 ZŠ Bronzová 1.C ZŠ Bronzová Praha 5
582 Partička Základní škola a Mateřská škola Dobkovice Dobkovice
583 Sedmička ZŠ Kamenická, Děčín 2 Děčín 1
584 Družina Základní škola a mateřská škola Rybitví Rybitví
585 Laskavci z II.C Základní škola Pečky, okres Kolín Pečky
586 Oblačný parlament ZŠ Oblačná, Liberec Liberec 5
587 Dobráci Děčín
588 Dodo kroužek ZŠ Sokolovská Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště
589 ZŠ Frýdečáci ZŠ Frýdecká Havířov - Bludovice
590 Klub Pecička Centrum integrace dětí a mládeže, z.s. Praha 8
591 Spolu růst ZŠ Poznávání s.r.o Praha 3
592 Námořníci ZŠ a MŠ, Vinařice VI.ulice 165 Vinařice
593 Laskouni Základní škola Karla Klíče Hostinné Hostinné
594 1.A třída ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 12
595 Prvňáčci z Týnce ZŠ Týnec nad Labem Týnec nad Labem
596 Rádi pomáháme ZŠ Školní 700, 14700 Praha 4 Praha 4
597 Všichni žáci 7.B Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace Velké Opatovice
598 Třída pro mě ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí
599 Beasti ZŠ, ZUŠ a MŠ Stachy, příspěvková organizace Stachy
600 4.oddělení školní družiny Základní škola, Liberec, U Školy 222 /6, p.o. Liberec 7
601 1.oddělení školní družiny Základní škola,Liberec, U Školy 222/6, p.o. Liberec 7
602 Parta třeťáků z OG Gymnázium a základní škola Open Gate Babice
603 čtvrťáci ZŠ a MŠ Želetava Želetava
604 Prvňáčci ze Štítiny ZŠ a MŠ gen. H. Píky ve Štítině Štítina
605 Třeťáci ZŠ Svitávka Svitávka
606 Osmička Základní škola a mateřská škola Horní Planá Horní Planá
607 Vedrovický tým školáků MŠ a ZŠ Vedrovice, Vedrovice 325, 671 75 Vedrovice
608 Lachtaní Nanuci 2.Scioskola Praha 9 praha 9
609 + 2. scioškola Praha 9
610 Šikulové z 1.A ZŠ Školní 559, Štětí 41108 Štětí
611 Lentilky Základní škola a Mateřská škola Heřmanov, okres Děčín Heřmanov
612 1.stupeň Čistá Základní škola a Mateřská škola Čistá u Horek Čistá u Horek
613 2.stupeň Čistá Základní škola a Mateřská škola Čistá u Horek Čistá u Horek
614 Družinka Mš, Zš a Sš Slezské diakonie Krnov Krnov
615 Plamínci ZŠ Praha 4, Plamínkové 2 Praha 4
616 Dukelští hrdinové Mateřská škola Písnička Krupka Krupka
617 Vlčáci Základní škola Ústí nad Labem Usti Nad Labem
618 Severní Amerika Scio Škola Praha 9
619 Aršíci Montessori ZŠ Archa, z. s. Praha 4
620 Kvído team Naše škola Praha Praha
621 Birrel Naše škola praha Praha
622 Zvířátka ZŠ Dašice Dašice
623 Aktivní laskavci Active Learning Základní škola s.r.o. Hulín
624 Deváťáci ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72 Ostrava
625 Deváťáci - téma Svatý Martin ZŠ a SŠ waldorfská, Křejpského 1501, 149 00 Praha 4 Praha 4
626 Pomáháme rády ZŠ Slezská Ostrava Ostrava
627 Mamiče ZŠ Slezská Ostrava Ostrava
628 Keříci ZŠ Slezská Ostrava Ostrava
629 B team ZŠ a MŠ Boharyně Boharyně

Partneři

Mediální partneři