#jsemlaskavec 2021
 

Zapojte se do oslav Světového dne laskavosti a zjistěte, jaké to je, když druhým uděláte radost dobrým skutkem!

V roce 2020 se do happeningu zapojilo 364 týmů, to je 9450 dětí z 208 měst z celého Česka.

Pátý ročník #jsemlaskavec čeká na vás!

Jak se zapojit

Přihlásit se mohou třídy, spolky, zájmové kroužky, skupiny dětí z dětských domovů nebo
kamarádi ve věku 3-18 let z celé České republiky. Stačí si vybrat dobrý skutek a zaregistrovat se na tomto webu. Registraci vyplňuje vždy učitel nebo vedoucí starší 18let.

Vybranou laskavost můžete uskutečnit od 1. do 13. listopadu, ale ideálně přímo na
Světový den laskavosti 13. listopadu!

Odměny

Nevšední zážitek – přesvědčte se o tom, že laskavé skutky udělají radost jak vašemu okolí, tak vám samotným.

Kniha Laskavci, příběhy (ne) obyčejných lidí, kteří mění svět pro prvních 21 zaregistrovaných týmů.

Výukové materiály podle metody Hodnotového vzdělávání zaměřené na laskavost.

Přístup k inspirativním materiálům od Učitelnice.cz, které byly vytvořeny speciálně pro vás. Stáhněte si laskavý kalendář s inspirací na každý den.

Diplom #jsemlaskavec.

Možnost zapojit se do slosování o hodnotné ceny.

Jaké dobré skutky můžete vykonat?

Ukliďte okolí své školy nebo jiné místo ve vašem okolí.

Ukliďte si svůj pokoj, skříň nebo pracovní stůl. 

Vykonejte laskavý skutek dle vlastního nápadu.

Fantazii se meze nekladou! 

Uspořádejte sbírku starého oblečení a věnujte ho potřebným.

Připravte oblečení pro potřebné a až to bude možné tak jim ho předejte.

Udělejte radost lidem z Domova pro seniory – například jim něco upečte, nacvičte divadelní představení, tanec, čtení…

Namalujte obrázky nebo napište pohledy, dopisy a zašlete je do vybraného Domova pro seniory.

Najděte si ve vašem okolí zvířecí útulek a nabídněte jim svoji pomoc.

Připravte balíček pomoci pro zvířata v útulcích (deky, plyšáky, misky, pamlsky, vodítka, obojky...).

Týmy přihlášené v roce 2021

Laskavost Tým Název organizace / školy Město
1 expedice ZOO Základní škola Velké Přílepy Velké Přílepy
2 Emušáčci z 2.C ZŠ A MŠ VĚRY ČÁSLAVSKÉ Praha
3 Veverky z 1.A ZŠ Kostelní 457, Čelákovice Čelákovice
4 MŠ Kamarád Mateřská škola Chomutov, příspěvková organizace, Součást MŠ Kamarád, Růžová 5255 Chomutov Chomutov
5 Knihomolove ZŠ Znojmo, ul. Mladeze5 Znojmo
6 I. M ZŠ NOVÝ SVĚT OPAVA Opava
7 laskaví čtvrťáci z Třince Jubilejní Masarykova základní a mateřská škola Třinec
8 Laskavci ZŠ a MŠ Kroměříž, F.Vančury Kroměříž
9 5.B ZŠ Husova, Liberec Liberec 5
10 Prvňáčci ZŠ Česká Ves, okres Jeseník Česká Ves
11 Prvňáčci z Vápenné ZŠ Vápenná Vápenná
12 Plaňata ZŠ Planá nad Lužnicí Planá nad Lužnicí
13 Rákosníček Mš Pohádka Plana nad Lužnicí
14 2.A z Valašských Klobouk ZŠ Valašské Klobouky Valašské Klobouky
15 Prostě my ZŠ Karla Čapka, Praha 10 Praha 10
16 Deváťáci ze Slušovic ZŠ Slusovice Hvozdná
17 MEDVĚDI Mateřská škola Blatná, Vrchlického - odloučené pracoviště Husovy sady Blatná
18 Třeťáci z Malšovic ZŠ Malšovice, okres Děčín Děčín 12
19 Detektivové z 5.A Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112, příspěvková organizace Mladá Boleslav
20 Devítka z Města Základní škola Nové Město pod Smrkem Nové Město pod Smrkem
21 Řečaňáci ZŠ a MŠ Řečany nad Labem Řečany nad Labem
22 Čápata Základní škola Bartošovice Bartošovice
23 Zajíčci MŠ Bystrouška Jihlava
24 Dechaři Zuš Bystré Bystré
25 9. B ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace Karlovy Vary
26 Lubinacci Základní škola Kopřivnice - Lubina Kopřivnice
27 Smetanka Základní škola Smetanova, Vimperk Vimperk
28 Ekotým ZŠ Zbiroh Zbiroh
29 Děti z Mistřic Základní škola Mistřice, okr. Uherské Hradiště Bílovice
30 2.B Beníškové Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139, příspěvková organizace Praha 5
31 Pošli to dál ZŠ a MŠ Ludvíkovice 68 Jílové
32 Motýlci MŠ Sluníčko Liberec
33 3.A Maskoti ZŠ Školní 700 Praha 4
34 Tj Sokol Milovice nadšenci TJ Sokol Milovice Milovice
35 Osmáci z ÉtaBety Základní škola Cerhovice Cerhovice
36 Palachovka 3.A ZŠ Jana Palacha Kutná Hora Kutná Hora
37 Pětilístek Základní škola a Mateřská škola Roztoky Roztoky
38 4. třída Základní škola Chvaletice, okres Pardubice Chvaletice
39 Palášek ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře Kutná Hora
40 Třeťáčci ZŠ J. V. Sládka Zbiroh Zbiroh
41 Laskavi čtvrťáci z Nechanic ZŠ a MŠ Nechanice Nechanice
42 Sedmička áčko Základní škola, Most, Vítězslava Nezvala 2614, příspěvková organizace Most
43 Školní družina ZŠ Choryně Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace Choryně, okres Vsetín
44 MASAŘKY Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady Poděbrady
45 2.A Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090, příspěvková organizace Praha
46 2.B Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090, příspěvková organizace Praha
47 8.C ZŠ Liberec, Lesní Liberec
48 Křeseťáci ZŠ a MŠ Křesetice Křesetice
49 Laskavci z 6.B Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 Strančice
50 Parťáci Základní škola a Mateřská škola Dobkovice Dobkovice
51 Expedice ZOO Základní škola Velké Přílepy Roztoky u Prahy
52 Čertíci z 3. třídy ZŠ a MŠ Lingua Universal Litoměřice Litoměřice
53 Laskavci z dvojky MŠ Mnišská Opava
54 Školní družina Základní škola Most, Vítězslava Nezvala 2614, příspěvková organizace Most
55 Kamarádi Mateřská škola Holedeč, p.o. Holedeč
56 Chlumečáci Základní škola, Muchova 228, Chlumec - příspěvková organizace Chlumec
57 Prvňáčci SŠ, ZŠ a MŠ Karviná Karviná 6
58 Školní družina 2. ZŠ Vidče Vidče
59 Druháčci Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou Kralupy nad Vltavou (okr. Mělník)
60 Deváťáci Základní škola Chvaletice, okres Pardubice Chvaletice
61 Laskavec ZŠ a MŠ Bystrovany Bystrovany
62 AMARANTÍCI z 8.B Základní škola Vsetín, Ohrada 1876 Vsetín
63 Debrujáři KMD při Gymnáziu Stříbro Stříbro
64 3.A 1.ZŠ Plzeň
65 Zvídálek ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše Louny Draguš Postoloprty
66 ZŠ Čížkovice Základní škola a mateřská škola Čížkovice, okres Litoměřice, příspěvková organizace Čížkovice
67 Dobrá třída ZŠ, ZUŠ A MŠ Ledenice Ledenice
68 3.B Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139, příspěvková organizace Praha 5 - Košíře
69 4.B Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139, příspěvková organizace Praha 5
70 4.D Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139, příspěvková organizace Praha
71 Cestovatelé ZŠ Bří Venclíků Praha 9
72 Světýlka Mateřská škola HAPPY CHILD s.r.o. Praha 2
73 Třídy Sluníčka a Berušky MŠ Bohuslavice Bohuslavice
74 Čtvrťáci Proboštov Základní škola Proboštov, okres Teplice Proboštov
75 I.V Základní škola Nový svět Opava Opava
76 My děti z Mikulky Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 Praha 4
77 Borováci ZŠ a MŠ Borová Lada Borová Lada
78 3. A ZŠ Jirkov, Studentská 1427 Jirkov
79 Lišky MŠ Hvězdička Kadaň
80 Piškoti Základní škola Vsetín, Ohrada 1876 Vsetín
81 Litoveláci ZŠ,DD a ŠJ Litovel, Palackého 938, 784 01 Litovel Litovel
82 Skvéráci osmáci ZŠ Square, Svatoslavova Praha 4
83 Školáci z Ročova Základní škola Ročov Ročov
84 Lípáci Základní škola a Mateřská škola Lípa nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou Lípa nad Orlicí
85 Šesťáci 7. ZŠ Chomutov Chomutov
86 Školní družina Nový svět Základní škola Nový svět, p.o. Opava-Kateřinky
87 Indigo kids Indigo kids Praha
88 MiniMolekuly Dětská skupina Molekula Chlumec
89 třeťáci a čtvrťáci ZŠ a MŠ Jakubčovice nad Odrou Jakubčovice nad Odrou
90 Kluboví parlamenťáci Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace Odry
91 Třída 3. B ZŠ Proboštov, Kpt. Jaroše 130, 417 12 Proboštov Chlumec u Ústí nad Labem
92 Milunas team Chata pod Štěpánkou Korenov
93 Sluníčka Mš Prostějov, Partyzánská ul. 34 Prostějov
94 ZRNÍČKO TYMY Holešov SVČ TYMY Holešov Holešov
95 II.ODDĚLENÍ DRUŽINY ZÁKLADNÍ ŠKOLA BUDYNĚ NAD OHŘÍ ROUDNICE NAD LABEM
96 I. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY ZÁKLADNÍ ŠKOLA BUDYNĚ NAD OHŘÍ BUDYNĚ NAD OHŘÍ
97 ZUŠka Frenštát Základní umělecká škola Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm
98 Školáčci z Pece ZŠ a MŠ Vysoká Pec, okr. Chomutov Vysoká Pec
99 Koumáci Dětský domov a Školní jídelna Chlumec
100 Laskaví tygříci Škola Čejov Čejov
101 Laskaví páťáci ZŠ Nejdek náměstí Karla IV. Nejdek
102 LASKAVCI Speciální základní škola a Praktická škola v České Kamenici Česká Kamenice
103 Sportovka Litvínov SSZŠ Litvínov Litvínov
104 III.ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY ZÁKLADNÍ ŠKOLA BUDYNĚ NAD OHŘÍ BUDYNĚ NAD OHŘÍ
105 Osmáci ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4 Ústí nad Labem
106 SOCHORÁČCI SZŠ ANTONÍNA SOCHORA, DUCHCOV Osek
107 Maxipes Fík Škola Čejov Čejov
108 Laskaví lumpíci Škola Čejov Čejov
109 Školní družina Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace Návsí
110 Horníci ZŠ Hornická Chomutov Chomutov
111 Moudré sovy Gymnázium Olgy Havlové Ostrava
112 Světlonoši ZŠ J.J.Ryby Rožmitál p. Tř.
113 Jodlovka Základní škola Jodlova 111, příspěvková organizace Kralupy nad Vltavou 278 01 Kralupy nad Vltavou
114 Výborňácci ze 7. B Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace Břeclav
115 Radost ze života Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 1830/32, 412 01 Litoměřice Litoměřice
116 Pomocníci z Vodňanky Základní škola Prachatice, Vodňanská 287 Prachatice
117 Miniumělci ZUŠ Ilji Hurníka Praha 2
118 My ze sedmé bé Základní škola Chomutov, Hornická 4387 Chomutov
119 Laskaví podzimníčci Školní družina při ZŠ a MŠ Žihobce Žihobce
120 Dráčci Sunny Canadian International School - Mateřská škola Jesenice
121 2. B ZŠ J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem
122 Čtvrťáci Základní škola Velké Přílepy Velke Prilepy
123 Náš super internat Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3 Šumperk
124 Lajdáci ZŠ Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem
125 Včelky Základní škola Kunratice Praha 4
126 Lískulka MŠ Lískovecká 2850, FRÝDEK - MÍSTEK Frýdek - Místek
127 Loupáci ZŠ J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem
128 Bechyňská sedma ZŠ Bechyně Školní 293 Bechyně
129 Žabky Základní škola Vítězslava Hálka Odolena Voda Odolena Voda
130 Sluníčka Základní škola a Mateřská škola Buchlovice Buchlovice
131 Bobci a Koťátka ZŠ a MŠ Křídlovická 30b Brno Brno
132 Laskavci ze 4.A ZŠ E. Valenty Prostějov Prostějov 3
133 Zlatíčka z Hornické Základní škola Chomutov, Hornická 4387, Chomutov Chomutov
134 Páťáci z Nejdku ZŠ Nejdek, náměstí Karla IV. Nejdek
135 Školní družina Základní škola a Mateřská škola Brno, náměstí Svornosti 7, příspěvková organizace Brno
136 II. D ZŠ Nový svět, Opava, p. o. Hradec nad Moravicí
137 Jednička z Jedničky 1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153 Rakovník 1
138 Hluchavky MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí Valašské Meziříčí
139 Večerka ZŠ Pyšely Pyšely
140 Milouši ZŠ a MŠ Moravské Bránice Moravské Bránice
141 Sovičky ZŠ a MŠ Březová Děčín 3
142 Broučci ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda Odolena Voda
143 Molekula 5 Základní škola Molekula Chlumec
144 Laskavec Knihovec Městská knihovna Kolín Kolín
145 Granďa team Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace Břeclav
146 Školní družina 1 Základní škola a mateřská škola Bystřice 848, příspěvková organizace Frýdek-Místek Bystřice nad Olší
147 Školní družina 2 Základní škola a mateřská škola Bystřice 848, příspěvková organizace Frýdek-Místek Bystřice nad Olší
148 Školní družina 3 Základní škola a mateřská škola Bystřice 848, příspěvková organizace Frýdek-Místek Bystřice nad Olší
149 Sluníčka ZŠ a MŠ Horšice, příspěvková organizace Přeštice
150 Berušky Mateřská škola Děčín III Rakovnická 306 Děčín III
151 Pršáci SŠ, ZŠ a MŠ, Karviná, p.o. praktická škola dvouletá Karviná - Fryštát
152 Správná parta z Libiny Základní škola Libina, příspěvková organizace Libina
153 Sovičky ze 3. C ZŠ Sokolov, Běžecká 2055 Sokolov
154 Čisté duše Z Š Libochovice Libochovice
155 Družinové štěňátka Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace Prušánky
156 Rychlé penály ZŠ Molekula Chlumec
157 Psí Laskavci v Akci Základní škola Němčice nad Hanou Němčice nad Hanou
158 Krišpínky Dětský domov Krásná Lípa Krásná Lípa
159 Sovičky z 3.B 1. základní škola Plzeň, Západní 18 Plzeň
160 Třída U štěňátek Mateřská škola Chomutov, p.o. Chomutov
161 Adílci Základní škola Němčice nad Hanou Němčice nad Hanou
162 Duhová školka Habartov Mateřská škola Duhová Habartov, okres Sokolov, příspěvková organizace Habartov
163 6.A pomůže všem ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Dolní Bousov Dolní Bousov
164 Kočičáci 1.A ZŠ Pečky, Třída Jana Švermy 342 Pečky
165 Lesatvůrci ZŠ K. Pokorného 1382, Ostrava - Poruba, 708 00 Ostrava - Poruba
166 Řečičáci ZŠ a MŠ Řečice Radešínská Svratka
167 Nortíci Dětský domov a Školní jídelna Ústí nad Labem- Severní terasa Ústí nad Labem
168 BIZONI ZŠ VSETÍN, OHRADA 1876 Vsetín
169 25 ŠTĚSTÍČEK Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace Buchlovice
170 Orbisáčci Orbis ZŠ Zlín, náměstí T. G. Masaryka 1278, 76001 Zlín Zlín
171 Vřesolásky a Vřesolásci ZŠ a MŠ Vřesina u Hlučína Vřesina u Hlučína
172 Šikulky Sportovní základní škola Duchcov
173 Happy Team ZŠ 5. května Rožnov pod Radhoštěm
174 Laskavci z II.J Základní škola Nový svět, Opava, p. o. Opava-Kateřinky
175 Pracanti ze sedmičky ZŠ Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří
176 Áčka ZŠ Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří
177 Zelená družina ZŠ Pod Vodojemem Litoměřice
178 Bramboráci ZŠ J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem
179 Sluníčka ZŠ Pod Vodojemem Ústí nad Labem
180 Červená družina ZŠ Pod Vodojemem Ústí nad Labem
181 Třída Sluníčka MŠ Kamarád, Veverkova 1495, Hradec Králové 500 02 Hradec KRÁLOVÉ
182 Dobráci ZŠ Libina příspěvková organizace 548, 78805 Libina
183 Truhlářské srdce na pravém místě ❤️ VOŠ, SŠ A SOŠ VARNSDORF Varnsdorf
184 Pašáci 5. B ZŠ J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem
185 Berušky Mateřská škola Kamarád Veverkova 1495, odloučené pracoviště Hrubínova 1529, Hradec Králové Hradec Králové
186 páťáci z dvojky 2 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem Libochovice
187 Milovníci zvířat ZŠ Bechyně Školní 293 Bechyně
188 Laskavé děti z družiny Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, příspěvková organizace Břeclav
189 2.B ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda Odolena Voda
190 Tuč ZŠ Němčice nad Hanou, příspěvková organizace Němčice nad Hanou
191 3.A ZŠ Proboštov Proboštov
192 Žáci 5. B Základní škola UNESCO Uh. Hradiště Uh. Hradiště
193 Žáci Pyšeláci Základní škola T. G. Masaryka Pyšely
194 2.D ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda Odolena Voda
195 Šikulové DD a ŠJ Ústí nad Labem Severní Terasa Ústí nad Labem 11
196 Prvňáčci Základní škola a mateřská škola Kamenný Přívoz Kamenný Přívoz (okr. Praha-západ
197 Sluníčka MŠ Na Pohoří 574 Zruč nad Sázavou
198 Laskavci z Dubňan Základní škola Dubňany, příspěvková organizace Dubňany
199 Školní družina detašované pracoviště Babice ZŠ Mukařov Babice
200 Help2dogs ZŠ Hornická Chomutov Chomutov
201 1.oddělení ŠD Základní škola Proboštov,okres Teplice Proboštov
202 3.oddělení ŠD Základní škola Proboštov,okres Teplice Proboštov
203 2.oddělení ŠD Základní škola Proboštov okres Teplice Proboštov
204 Postrach Bechyně ZŠ Bechyně Školní 293 Bechyně
205 9. B Základní škola J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem
206 No prostě lidi ZŠ Česká Ves Česká Ves
207 Masařky - Žákovský parlament ZŠ TGM Blatná Základní škola T. G. Masaryka Blatná, okr. Strakonice Blatná
208 Pomněnky GPOA Znojmo Znojmo
209 Berušky Mateřská škola U plavecké haly Ústí nad Labem 17
210 Sluníčka Mateřská škola U plavecké haly Ústí nad Labem 17
211 Koťátka Mateřská škola U plavecké haly Ústí nad Labem 17
212 Sovičky Mateřská škola U plavecké haly Ústí nad Labem 17
213 Krtečci Mateřská škola U plavecké haly Ústí nad Labem 17
214 Dycky 7.A Základní škola Most, Okružní 1235 Most 1
215 4.A ZŠ SNP6 Základní škola SNP 2304/6 Ústí nad Labem Ústí nad Labem
216 Pomocníčci Základní škola Lužiny Praha 5
217 Snaživci z Barevky ZŠ Sokolov, Běžecká 2055, 356 01 Sokolov Sokolov
218 Náměšťáci Dětský domov, Náměšť nad Oslavou, Krátká 284 Náměšť nad Oslavou
219 Nej pětka :) ZŠ a MŠ Ševětín Ševětín
220 Deváťáci ZŠ a MŠ Postupice Vlašim
221 Nálaďáci Soukromá základní škola Dobré nálady Olomouc
222 Lomáci ZŠ a MŠ Lom u Mostu Lom u Mostu
223 Námořníci z České Vsi Základní škola Česká Ves, okres Jeseník Žulová
224 Kaštánci Speciální základní škola, Poděbradova 640, Louny 440 01 Koštice nad Ohří
225 Berušky a Myšky ZŠ a MŠ Velichovky Velichovky
226 ŠIKULOVÉ Speciální základní škola, Louny, Poděbradova 640, 440 01 Louny, příspěvková organizace Louny
227 Košťátka Speciální základní škola Louny Louny
228 9.A Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37, příspěvková organizace Velké Březno
229 ĆUMÁĆCI Dětský domov a Škoní jídelna Jesebník Jeseník-lázně
230 6. B zŠ J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem
231 Přípravka ZS Ústí nad Labem s.r.o Ústí nad Labem
232 Mš Chlístovice Mš Chlístovice Uhlířské Janovice
233 Majáček Oblastní charita Kutná Hora Centrum Maják Kutná Hora
234 Mončičáci 5. ZŠ Sokolov, Běžecká 2055 Sokolov
235 Monty SŠ, ZŠ, MŠ Monty School Ostrava Poruba
236 Laskavá 2. C ZŠ Dubňany, příspěvková organizace Dubňany
237 Bártlíci ZŠ Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem
238 Laskomiňáci Dětský domov, Semily - příspěvková organizace Semily
239 IX. A Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín 2
240 SoVeJežci ZŠ a MŠ Telnice Telnice
241 6.C ZŠ a MŠ Kamenický Šenov, nám. Míru 616, Kamenický Šenov 471 14 Kamenický Šenov
242 1.C Základní škola Sokolov, Běžecká Sokolov
243 Třída I. L ZŠ Nový svět, p.o. Opava
244 Vlaštovky ZŠ Kunratice Praha 4 - Kunratice
245 Indiáni z 3.B 2. ZŠ Rakovník Rakovník
246 Laskavci ze 3.B ZŠ a MŠ Barvířská, Proboštská 38/6, Liberec Liberec
247 Laskavci z Masaryčky ZŠ Mohelnice, Mlýnská 1 Mohelnice
248 ZŠ Dobříkov Základní a Mateřská škola Dobříkov Vysoké Mýto
249 Andílci a čertíci ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov Nový Bydžov
250 SOS Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, p. o. Slezská Ostrava
251 Laskavci ze Školské zahrady Základní škola a mateřská škola, Praha 8, U Školské zahrady 4 Praha
252 Družínci Základní škola a Mateřská škola Chbany, školní družina Chbany
253 2. A 4. ZŠ Plzeň , 2. A Plzeň
254 ŠKOLÁCI ZŠ a MŠ gen. Fr. Fajtla DFC, Rychnovská 350, Praha 9 -Letňany, 199 00 Praha 9 Letňany
255 Laskavé lapbooky pro mladší spolužáky Základní škola Uhlířské Janovice Uhlířské Janovice (okres Kutná Hora)
256 4.B ZŠ Česká Ves Česká Ves
257 Berušky Mateřská škola kardinála Berana Plzeň Plzeň
258 Sedmáci ZŠ PERUC Peruc
259 Osmáci ZŠ Sezemice, okr. Pardubice Sezemice
260 Křepelky Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace Křepice
261 Myšáci ZŠ a MŠ Lichnov Lichnov
262 ZŠ Labyrinth LABYRINTH – základní škola, s. r. o. Brno
263 IV.A ZŠ Pečky - okres Kolín Pečky
264 Lesní družina ZŠ a MŠ Horní Libchava Horní Libchava, okres Česká Lípa
265 Havrani Základní škola Chýnov, okres Chýnov Chýnov
266 Laskaví páťáci Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo Hostěradice
267 Miláčkové ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem
268 Školní družiny Základní škola Mlýnská Mohelnice Mohelnice
269 Školní klub Základní škola Mlýnská Mohelnice Mohelnice
270 Školní Družiny Základní škola Mlýnská Mohelnice - budova Masarykova Mohelnice
271 Školní družina Vedrovice Mateřská a Základní škola Vedrovice Vedrovice
272 Děti ze školky 4Medvědi Školka Začít spolu 4Medvědi Praha 4
273 Prvňáčci Základní škola Praha 13, Janského Praha 13, Stodůlky, Janského
274 Druháčci z Poříčí Základní škola Náchodská 18, Trutnov 3 Trutnov 3
275 4.C ZŠ Anežky České, Ústí nad Labem Ústí nad Labem
276 Laskavá přípravka Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace Teplice
277 Ježkovy voči Škola Jaroslava Ježka (škola pro zrakově postižené děti) Praha 1
278 Hakuna matata 4.A ZŠ a MŠ Střelice Střelice
279 KLOKANI Základní škola Dr.M.Tyrše Děčín Děčín 2
280 Čajíčci ZŠ Němčice nad Hanou Němčice nad Hanou
281 Kameničáci ZŠ TGM a gymnázium Česká Kamenice Česká Kamenice
282 Druháci z Kamenky ZŠ Kamenka, Kostelní 457, Čelákovice 250 88 Čelákovice
283 Zajíčci Mateřská škola Čtyřlístek Říčany u Prahy
284 Laskavice Základní škola a Mateřská škola Buchlovice Buchlovice
285 6.A, ZŠ Vítězslava Nezvala Most Základní škola, Most, Vítězslava Nezvala 2614, příspěvková organizace Most
286 Božani ZŠ Molekula Chlumec
287 Brrunetky Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace Ostrava
288 Laskavá přípravka Základní škola Novosedlice, přísp.org. Novosedlice
289 Písmenka Mateřská škola Třebíč, ul. U Obůrky, příspěvková organizace Třebíč
290 Železňáci Třída Prostějov Prostějov
291 třída Pastelka Elka 1.C ZŠ J. Železného Prostějov
292 Tygříci 1.AB Školní družina ZŠ U Školy, Liberec Liberec 7
293 Tygři 2.AB Školní družina ZŠ U Školy, Liberec Liberec 7
294 Rohlíci ZŠ a MŠ Rohle Rohle
295 3.A JE LASKAVÁ ZŠ Dolní Břežany Dolní Břežany
296 Berries and cream Gymnázium Praha 4 Postupická Praha 4
297 4.A ZŠ Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky Praha 1
298 Návštěvníčci Základní škola a Mateřská škola Vrchoslavice, okres Prostějov, příspěvková organizace Vrchoslavice
299 Čtyřka z Obříství ZŠ Obříství Obříství
300 My ze školky Chýně Základní škola a Mateřská škola, okres Praha -západ Chýně
301 Molekula Babička 3. Třída Základní škola Molekula Chlumec
302 3.A Draci Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace Čelákovice
303 Dubiňáčci Základní škola, Erno Košťála 870, 530 12 Pardubice III Kutná Hora
304 Rosomáci Dětský domov a školní jídelna Ústí nad Labem
305 Koťata Základní škola Peruc Peruc
306 Parlamentzsnovosedlice ZŠ novosedlice Novosedlice
307 Hrabata Základní škola Peruc Peruc
308 Laskavci z družiny 1. Základní škola Jirkov, Studentská 1427, okres Chomutov Chomutov
309 Laskavci z družiny 2. Základní škola Jirkov, Studentská 1427, okres Chomutov Chomutov
310 Předškoláčci Mateřská škola Hostinné Hostinné
311 Šmoulové Základní a Mateřská škola Buchlovice Buchlovice
312 Taštičky ZŠ Slezská Ostrava Slezská Ostrava
313 Třeťáci Základní a mateřská škola Rakvice Rakvice
314 MAFYJÁŇI ZŠ Na Valtické 31A, 691 41, Břeclav Břeclav
315 Laskonky ZŠ praktická, Bílina Bílina
316 Koťata a Štěňata Mateřská škola Hvozdnice Hvozdnice
317 2.A - Medvídci 18.ZŠ, Okružní 1235, Most Most 1
318 4.A Základní škola Česká Ves, okres Jeseník Česká Ves
319 Budíci Dětský domov a školní jídelna Budišov nad Bud.
320 Modrásci ZŠ Němčice nad Hanou Němčice nad Hanou
321 Druháčci ZŠ Nový Bor, Gen. Svobody 114 Nový Bor
322 Laskavci z Peček ZŠ Pečky, p. o. Pečky
323 Mateřská škola Antonína Dvořáka, Hostinné Mateřská škola Antonína Dvořáka, Hostinné Hostinné
324 Sluníčka Dětský domov - Špálova 2 Ústí nad Labem
325 Sluníčka z Běžecké Základní škola Sokolov, Běžecká 2055 Sokolov
326 Spojenci Základní škola a mateřská škola Praskačka Praskačka
327 Laskáčci z přípravky Základní škola a Mateřská škola Buchlovice Buchlovice
328 Koubíci 2.ZŠ Rakovník Rakovník
329 Druháčci ze Šumic ZŠ Šumice Uherský Brod
330 Školní družina Speciální základní škola a praktická škola Chrudim Chrudim
331 Kluci z I. třídy ZŠ a MŠ při nemocnici, Kadaň Kadaň
332 Žluté království ZŠ A MŠ Buchlovice Buchlovice
333 Rybičky z jedničky ZŠ Milín Milín
334 Marťánci Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A Břeclav
335 MaLeňáčci Základní škola a mateřská škola Praskačka Praskačka
336 Ovečky a berušky ZŠ a MŠ logopedická, Brno, Veslařská 234 Brno
337 MALÉ SOVICKY. Mateřská škola Kamarád, Veverkova 1495,Hradec Králové 2, 50002 HRADEC KRÁLOVÉ 2
338 Laskavci z Roštína Základní škola a Mateřská škola Roštín, příspěvková organizace Roštín
339 NZDM Modrý pomeranč Salinger, z.s. Hradec Králové
340 8.C 1. ZŠ kpt. Jaroše Trutnov Trutnov
341 Žákovský parlament Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady, Školní 556 okres Nymburk Poděbrady
342 Předškoláčci z JUNIORI JUNIOR - dům dětí a mládeže, Chotěboř Chotěboř
343 Norky Waldorf Olomouc 9
344 Planeta 3.A Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 Praha 4 - Modřany
345 Spořičáci ZŠ a MŠ Spořice Spořice
346 Druháčci Základní škola Karla Svolinského, Kunčice p.O. 73913 KUNČICE POD ONDŘEJNÍKEM
347 "Laskaví zpěváčci" ZŠ Studentská 1427, Jirkov Chomutov
348 "Laskaví malíři" 2.ZŠ Jirkov, Studentská 1427 Chomutov
349 Laskavci 2. ZŠ Jirkov, Studentská 1427 Chomutov
350 Družina lišek MŠ,ZŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice
351 Třída 9.B ZŠ Milín Milín
352 Zajíčkové ZŠ Slatiňany Slatiňany
353 Havlíčkova SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice Kraslice
354 Zelená paluba Montessori základní škola Archa, z.s. Praha 4-Krč
355 Světlíci ZŠ K. Světlé, Havířov - Podlesí Havířov – Podlesí
356 Hoštičáci ZŠ a MŠ Opava - Malé Hoštice-příspěvková organizace Opava 5
357 Archa pomáhá ZŠ Archa Montessori Praha 5
358 Krsováčci MŠ Chlístovice Uhlířské Janovice
359 Bobánci ZŠ Němčice nad Hanou Němčice nad Hanou
360 Mlaskavci Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 Praha 12
361 Žáci Základní školy Ostrava, Gen. Píky 13 A ZŠ Ostrava, Gen. Píky 13 A Ostrava
362 třída 1.B ZŠ prof.Švejcara v Praze 12 Praha 4
363 Páťáci Základní škola, Muchova 228, Chlumec - příspěvková organizace Chlumec
364 Žirafáci Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace Brno
365 Družiňáci Školní družina Batelov Batelov
366 Sekunda A Gymnázium Nad Alejí 1952, Praha 6 Český Brod
367 Osmáci Základní škola Němčice nad Hanou Němčice nad Hanou
368 Štěňata Školní družina při ZŠ K. Světlé Havířov Havířov
369 Kulíšci Základní škola Hany Benešové a MŠ Bory Bory
370 Celebrity 1.C ZŠ Heřmanův Městec Heřmanův Městec
371 Čtyřlístek ZŠ Všehrdova 1, Lovosice Lovosice
372 Sloníci ze 4.C Základní škola Heřmanův Městec Heřmanův Městec
373 VČELÁCI MŠ Planá nad Lužnicí Planá n./Luž.
374 Pepovo crew Zš Archa PRAHA 5
375 (M)Laskavci Základní škola Česká Ves, okres Jeseník Česká Ves
376 Sedm Berdíků Montessori Základní škola Archa Praha
377 Žluťásci Základní škola a Mateřská škola Určice, příspěvková organizace Určice
378 Laskavé sovičky Základní škola a Mateřská škola Valeč, Valeč 222, PSČ 675 53 Valeč
379 Želvičky ZŠ a MŠ Březno Březno u Chomutova
380 6.A Áčkaři ZŠ Koperníkova Zabrušany
381 6.B Béčkaři ZŠ Koperníkova Zabrušany
382 Žabičky ZŠ a MŠ Březno Březno
383 Přívoz(ž)áčci Základní škola a mateřská škola Kamenný Přívoz Kamenný Přívoz
384 Dejfovci ZŠ Archa Praha
385 Ludvíčkův tým ZŠ Montessori Archa, z. s. Praha 5
386 Mufini ZŠ Němčice nad Hanou Němčice nad Hanou
387 Medvídci z Dolního Žandova Mateřská škola Dolní Žandov Dolní Žandov
388 Žákovský parlament ZŠ Želechovice nad Dřevnicí Základní škola a Mateřská škola Želechovice nad Dřevnicí Želechovice nad Dřevnicí
389 LÁSKAVkaždékOSTI ZŠ Formanská Újezd u Průhonic - Praha
390 Oranžády Základní škola a Mateřská škola Určice Prostějov
391 Laskavá družina ZŠ Pod Vodojemem Ústí nad Labem
392 Jinotaj Sunshines ZŠ Jinotaj Slavičín
393 Sunny hill Lanškroun
394 Koperníci ZŠ a MŠ Teplice, Koperníkova 2592 Teplice
395 Třída 1.B ZŠ Jana Železného v Prostějově Kostelec na Hané
396 ZŠ Bratčice ZŠ a MŠ Bratčice Bratčice
397 Šikulové ze 3.A ZŠ Školní 559, Štětí Štětí
398 Třeboňáčci že školky Základní škola a Mateřská škola Dolní Třebonín Dolní Třebonín
399 Ježečci MŠ Sluníčko Sulice - Želivec Sulice - Hlubočinka
400 Piráti 3. třída ZŠ a MŠ M. ALŠE MIROTICE okr. Pīsek Blatná
401 9. A Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál Rýmařov
402 Jezinky a Máťa Vysoké Mýto
403 Šesťáci Budyně n/O ZŠ Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří
404 Páťáci z Krasné Lípy ZŠ a MŠ Krasná Lípa Krasná Lípa
405 Kolektiv děti 4.A ZŠ a Mš Březno Chomutov
406 ZŠ Veleň prvňáčci ZŠ a MŠ Veleň Lysá nad Labem
407 Pilné včelky Základní škola, Praha 7, Trojská 110 Praha 7
408 5. třída Proboštov ZŠ Proboštov Proboštov
409 3. C ZŠ Průhonice, okres Praha-západ Průhonice
410 Sedmička z Borů Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory Bory
411 Broučci Mateřská škola Klubíčko Plzeň
412 Pastelky z 1.A ZŠ Přelouč, Smetanova Přelouč
413 Jinotajňáčci ZŠ Jinotaj Zlín
414 Jinotajňáčci ZŠ Jinotaj Zlín
415 Dubánci ZŠ Trojská Praha 7
416 Žákovský parlament Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most Litvínov
417 Multigenerační Myklíč, z. s. Přelouč
418 Čtvrťáci ZŠ a MŠ Radonice Radonice (okr. Chomutov)
419 Dokolečka Dokolečka z.s. Doubravčice
420 strašilky Montessori základní škola Archa, z.s. Praha 3
421 DobroDružina Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace, 696 67 Radějov 1 Strážnice
422 Kouzelná družina ZŠ Magic Hill Říčany
423 Zelená třída ZŠ a MŠ Určice Určice
424 Čtyřlístek MŠ Čtyřlístek Mnich
425 Laskavci ZŠ Slovanka, Česká Lípa Česká Lípa
426 Laskavci z Liberce ZŠ a MŠ logopedická Liberec Liberec 14
427 2.C Okružní 1235, 18. ZŠ, Most Most
428 UwU ZŠ Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč
429 terciáni A Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 Praha
430 sekunda B Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 Praha
431 Družinková zlatíčka ZŚ a MŠ Uherský Brod - Újezdec Uherský Brod - Újezdec
432 Bojanovští laskavci Zš Bojanov Liciborice
433 Piráti Školní družina při Základní škole Pacov Pacov
434 Laskaví sekáči ZŠ a MŠ Stod Stod
435 Prvňáčci Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace Novosedlice
436 Druháčci Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace Novosedlice
437 Motýlci Mateřská škola Sluníčko, Sulice - Želivec Sulice
438 Školní družinka FZŠ Hálkova Fakultní základní škola Olomouc Olomouc
439 III.ŠD ZŠ pod vodojemem Ústí nad Labem
440 Anička a Kiki Štěpánkovi Sourozenci Praha 5 Zličín
441 Srdečníci ze všech koutů Evropy Krajánek ve světě z.s. Dobré, Dobruška
442 1.D - pohádková třída ZŠ Praha - Kbely Praha 9
443 Mazáci z II. Z Základní škola, Kladno, Pařížská 2249 Kladno
444 Veverky Mateřská škola Sluníčko, příspěvková organizace-detašované pracoviště Mateřská škola Pampeliška Hlubočinka
445 4.B 4.základní škola Plzeň Plzeň
446 NZDM Klub Molo Světlo Kadaň, z.s. Chomutov
447 PIRÁTI Školní družina při ZŠ Pacov Pacov
448 Fantováci ZŠ Kaplice, Fantova 446 Kaplice
449 ZLATÍČKA MŠ ŠROMOTOVA PASTELKA HRANICE Hranice
450 Maxi parta ZŠ Maxe Švabinského Teplice
451 Super maxi parta ZŠ Maxe Švabinského Teplice
452 Třeťáčci Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, p.o. Bory
453 Laskavci z Holoubkova ZŠ a MŠ Holoubkov Holoubkov
454 Modrásci ZŠ a MŠ Určice, příspěvková organizace Určice
455 Oříšci Základní škola, Velký Ořechov Velký Ořechov
456 Pohádkové pohlazení Střední zdravotnická škola Děčín Děčín
457 Piráti ŠD při ZŠ Pacov Pacov
458 Borci ze Chříče ZŠ Pivoňka Zbiroh
459 Sedmáci ZŠ Veleň ZŠ a MŠ Veleň Přezletice
460 Lískulka MŠ Lískovecká 2850, Frýdek-Místek Frýdek - Místek
461 Andílci z 2. B ZŠ a MŠ Benešov nad Ploučnicí, přísp.org. Benešov nad Ploučnicí
462 PILOTI 3B RAKETY ZŠ a MŠ Benešov nad Ploučnicí Benešov nad Ploučnicí
463 pětice Gymnázium Ústavní Praha
464 Trojka ZŠ a MŠ Vinařice, okres Kladno Vinařice
465 Studánka ZŠ Ke Studánce 1050, Orlová-Lutyně Orlová
466 Lakavec z Radenína DD,ZŠ a ŠJ Radenín Radenín
467 3.třída ZŠ a MŠ Buchlovice Buchlovice
468 Liščata a Medvíďata MŠ Pampeliška Hlubočinka Sulice
469 Malošci Školka Eldorádo, z.s. Ostrava
470 Horňáci Školka Rajská, z.s Ostrava
471 Skřítci 2. A ZŠ a MŠ náměstí Svobody 2, Praha 6 Praha 6
472 9.C BENEŠOVKA Základní škola Edvarda Beneše Písek Písek
473 družiny Základní škola Sjednocení ve Studénce, Sjednocení 650 Studénka
474 Laskavci Palkovic Základní škola a mateřská škola Palkovice Frýdek-Místek
475 Správná pětka Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38 Brno
476 3.+4.+5. ročník ZŠ a MŠ Dobříkov Vysoké Mýto
477 4. B - "Broučci" MŠ a ZŠ náměstí Svobody 2, Praha 6 Praha 6
478 4. B Broučci ZŠ a MŠ náměstí Svobody 2, Praha 6 Praha 6
479 Třeťáci z trojky 3. ZŠ Kolín Kolín
480 5.D_ZŠ_Praha-Kbely ZŠ Praha-Kbely Praha 9 - Kbely
481 Pátáci - Parťáci ZŠ Zlín M. Alše Zlín
482 Laskavé koaly darují úsměv KRAJÁNEK VE SVĚTĚ z.s. Dobruška
483 Čtvrtá A z Rožmitálu ZŠ J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem
484 Nejlepší přípravka Základní škola Ústí nad Labem Ústí nad Labem
485 Šesťáci z Veleně MŠ a ZŠ Veleň Veleň
486 5.D 2.ZŠ Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem
487 Eliška-malá velká bojovnice Mateřská škola Sluníčko Výdejní místo
488 ROHLÍČCI ZŠ a MŠ Rohle Rohle
489 Fofrletci Základní škola mateřská škola Huntířov Děčín 2
490 Zlatí andělé MŠ a ZŠ Huntířov Děčín
491 Laskavci Základní a Mateřská škola Huntířov Huntířov, Děčín 2
492 Laskavci ze čtyřky ZŠ Hany Benešové a MŠ Bory Bory
493 Laskavci 6.A Ledenice ZŠ, MŠ a ZUŠ Ledenice Ledenice
494 Švabinka 1.A ZŠ Maxe Švabinského Teplice
495 5. B ZŠ M. Alše 558, Zlín Zlín
496 Krišpínky Dětský domov Krásná Lípa Krásná Lípa
497 ZSMLTU 8.A ZŠ Mládežnická Svoboda nad Úpou
498 Třeťáčci ZŠ J. V. Sládka Zbiroh Zbiroh
499 UMK Laskavci UTB / FMK Zlín
500 Modrá třída z Archy Montessori základní škola Archa, z.s. Praha 4
501 Páťáci Základní škola Osík, okres Svitavy Osík
502 Týnečáci ZŠ Týnec nad Labem Týnec nad Labem
503 Rybičky Mateřská škola Pod Smrkem, Vysoké Mýto, příspěvková organizace Vysoké Mýto
504 Ptáčci Mateřská škola Pod Smrkem, Vysoké Mýto, příspěvková organizace Vysoké Mýto
505 4.A z Benešovky ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 590, Pardubice 530 02 Pardubice
506 Všeználci ZŠ Zlín M. Alše 558 p. o. Zlín
507 Třeťáci Štítina ZŠ gen. H. Píky a MŠ Štítina Háj ve Slezsku - Lhota
508 Laskavci 4.B SŠ,ZŠ a MŠ Kraslice Kraslice
509 Laskáči ZŠ a MŠ Maleč Maleč
510 Ježčata ZŠ Tomáše Ježka Kuřívody Ralsko
511 MŠ Chudíř Mateřská škola Dobrovice
512 Jablíčkáři ZŠ Orbis Zlín Zlín
513 6.A Orbis, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola s.r.o. Zlín
514 Žáci 3. B ZŠ Proboštov Chlumec u Ústí nad Labem
515 Šesťáci ZŠ s RVTV Maxe Švabinského Teplice Teplice
516 GROOTíci ZŠ Hany Benešové a MŠ Bory p.o. Bory
517 4. B Dino elementary school podpora Klokánek Štěrboholy Soukromá základní škola s RVJ – DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o. Bellova 352 109 00 Praha 10 – Petrovice Praha 10 Petrovice
518 6A Laskavci ZŠ SNP Hradec Králové Hradec Králové 3
519 Zvídálek ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše Louny Postoloprty
520 Dušíci ZŠ a MŠ Buchlovice Buchlovice
521 Parlamenťáci z grafické Střední škola grafická Brno Brno
522 Laskavci ze ZŠ Prosetín ZŠ a MŠ Prosetín Prosetín
523 Osmadvacítka ZŠ Tišnov, nám. 28.října Tišnov
524 Divočáci z 2.B a 3.A ZŠ Palachova, Ústí nad Labem Ústí nad Labem
525 I. ODDĚLENÍ ŠD ZŠ BUDYNĚ NAD OHŘÍ Budyně nad Ohří
526 Hvězdičky ZŠ Orbis Zlín Zlín
527 uličníci 3.A ZŠ Palachova Ústí nad Labem Ústí nad Labem
528 Pepinky GSS Mikulov Mikulov
529 Becoolbees ZŠ Chalabalova Brno – Kohoutovice
530 Kovbojové z pršky ZŠ a PŠ Opava, Slezského odboje 5, př. org. Opava
531 Školní družina 2. oddělení ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk, příspěvková organizace Šternberk
532 Třeťáci Základní škola T. G. Masaryka Uherské Hradiště
533 Parťáci ZŠ a MŠ Vojanova 178/12, Děčín VIII, 405 02, p. o. Děčín VIII
534 Čtvrťáci Bananera Základní škola Nové Město pod Smrkem, příspěvková organizace Nové Město pod Smrkem
535 Osmáci ZŠ a MŠ Hany Benešové Bory Bory
536 5. B SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice, Havlíčkova 1717 Kraslice
537 Devítka z Borů ZŠ Hany Benešové a MŠ Bory Bory
538 Parlament Bukovany 132 ZŠ a MŠ Bukovany, okres Hodonín Bukovany
539 Chalkaři ZŠ Slezská Ostrava Slezská Ostrava
540 ZUŠka Z8kladní umělecká škola Frenštát p. R. Frenštát pod Radhoštěm
541 Glištíci ZŠ a MŠ, U Červeného kostela 110, Teplice Teplice
542 šesťáci ZŠ a MŠ, U Červeného kostela 110, Teplice Teplice
543 Květinky ze školky MŠ P. LUMUMBY 14, OSTRAVA - ZÁBŘEH Ostrava- Lhotka
544 5. A ORBIS, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola, s.r.o. Zlín
545 Sekunďáci Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace Mikulov
546 Pomocné packy ZŠ Budovatelů Jirkov, okres Chomutov Jirkov
547 Druháci z Volyně ZŠ Volyně Volyně
548 Skřítkové z Volyně ZŠ Volyně Volyně
549 Šesťáci z Běžecké Základní škola Sokolov, Běžecká 2055 Sokolov
550 Škola Klas Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o. Rosice nad Labem
551 Pepiňáci ZŠ Volyně Volyně
552 Prvňáčci 2zs Kolín Kolín
553 best 2.A SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice Kraslice
554 Laskavci z osmičky ZŠ s RVTV Teplice
555 Šobrovácká koťata ZŠ T. Šobra Písek Písek
556 Candy smile Základní škola a Mateřská škola Bratčice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace Bratčice
557 2.A ZŠ J.J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem
558 půlka Primy A Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 Praha - Bohnice
559 1.B ZŠ s RVTV, Maxe Švabinského 1743, Teplice Ústí nad Labem
560 7. trida ZS Maxe Svabinskeho, Teplice Litvinov
561 3. třída ZŠ Teplice. M. Švabinského Teplice
562 Páťáci Laskavci SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice Kraslice
563 Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Klokánek Teplice Teplice
564 9.A z Rožmitálu pod Třemšínem ZŠ J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem Rožmitál pod Třemšínem
565 Železná srdce ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov Prostějov

Inspirujte se laskavými skutky školáků z předchozích ročníků

Slider

Historie akce

V roce 2021 se uskuteční již 5. ročník celorepublikového happeningu.
Zapojte se i vy mezi více než 50 000 školáků z celé republiky, kteří se oslav Světového dne laskavosti zúčastnili v minulých letech.

Partneři

Mediální partneři

#jsemlaskavec

Zapojte se do oslav Světového dne laskavosti 13. listopadu a zjistěte, jaké to je, když druhým uděláte radost dobrým skutkem.